Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

WhatsApp’ın Bu Özelliği Herkesi Çok Şaşırtacak

Ana Sayfa » Güncel » WhatsApp’ın Bu Özelliği Herkesi Çok Şaşırtacak


WhatsApp, kullanıcılarının işletmelerle iletişime geçmelerini kolaylaştıracak yeni bir özelliği kontrol etmeye başladı. Feysbuk’un haiz olduğu platformun yeni özelliği işletme hesaplarına Instagram ya da Twitter’da olduğu şeklinde “yeşil tik” vererek doğrulanmış işletme hesaplar olduklarını gösterecek.

WhatsApp’ın geliştirmekte olduğu tek özellik de bu değil. Günlük 1 milyar etken kullanıcısı olan WhatsApp işletmeler için apayrı bir uygulama geliştiriyor olabilir. Çıkan söylentilerin temeli hiç de zayıf değil. Feysbuk Kariyer Sayafsı’nda yeni oluşturulan bir iş ilanı işletmeler için hususi bir uygulama için bir uzman arayışında olduklarını gösteriyor.

Onaylanmış hesaplar

Onaylanmış işletme hesapları ile mesajlaşmak normalden değişik bir tecrübe olacak. WhatsApp’ın sıkça sorulan sorular sayfasından öğrendiğimize bakılırsa mesajlar sarı renkli olacak. Ek olarak atılan mesajlar da silinemeyecek. Niçin silinemeyeceğine dair bir informasyon paylaşılmamış.

“Yeşil Tik” şu anda tüm işletmelere sunulmuyor. Kontrol sürecince belirli sayıdaki işletmeler bu özelliği kullanabilecekler.

İşletmeler için hususi uygulama

Bu yeşil tik özelliği yeni gelecek uygulamanın bir öncülü olabilir. Zira WhatsApp şu anda birinci önceliği ” Android için WhatsApp İşletme Uygulaması’nda uzman olacak” bir teknik uzman arayışında.

Bir önceki yazımız olan Tatlı Krizi Neden Tutar ? Tatlı Krizi İçin Çözüm Önerileri başlıklı makalemizde diyette tatlı ihtiyacı nasıl giderilir, Krizimiz ve Neden hakkında bilgiler verilmektedir.

WhatsApp’ın Bu Özelliği Herkesi Çok Şaşırtacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Murt Meyvesinin Faydaları Güçlü Ve Parlak Saçlara Sahip Olmak İçin Soda’yı Deneyin Apple Yeni urBeats3 Kulaklığı Duyurdu Yok Artık Diyeceğiniz , Yıllar Önce Beraber Olmuş Ünlüler Aç Kalmadan Kilo Vermek İster Misin ? İçeri Buyur Zayıflatan Baharat Karışımı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır