Thulium Lazer Yaptıranlar Yorumları

Ana Sayfa » Güncel » Thulium Lazer Yaptıranlar Yorumları

Yüzlerinde kir olan bir fazlaca hastanın araştırmalar sonucu tedavi şekillerinin başlangıcında gelen Thulium lazer hakkında oldukca fazla data sahibi olmaması sebebi ile akıllardaki en temel sual Thulium lazer nedir? Thulium akıllı lazer teknolojisi ile ağırlık olarak yüz lekelerini temizlemek amacıyla kullanılan tedavi yöntemidir.

Thulium Lazer Hangi Tedavilerde Kullanılır.

Genel olarak ciltlerde oluşan lekeler ve yaralanmalarda kullanılmaktadır. Güneş lekeleri, melazma ve yaşlılık lekeleri şeklinde tedavilerde ağırlık olarak kullanılmaktadır. En oldukça kullanıldığı bölümde hanımlarda görülen düzensiz şekilli  renk koyulaşmalarıdır. Bilhassa kir ve yaralanma tedavilerinde kullanılan Thulium lazeri oldukça etkili ve kalıcı çözüm sunan bir uygulamadır. Kir ve yaralanma tedavileri haricinde; Sivilce izleri, kırışıklıklar, cilt sıkılaşması ve yara izleri benzer biçimde tedavilerde de etken olarak kullanılmaktadır.

Niçin Thulium Lazer?

Thulium lazer kir tedavisi öteki tedavi türlerinden daha etkili olması ve yan tesir riskinin fazlaca azca olması bu tedavi türünü fazlaca daha öncelikli kılmakta. Uygulamanın kolay ve ergonomik olması ek olarak oldukca azca sayıda seans ile sonuca kısa yoldan ulaşmayı sağlaması da bu tedavi türünün seçilmesinde en temel sebeplerden biridir. Uzmanlar tarafınca uygulandığında en kısa sürede en kesim çözümlerden birine haiz olmak isteyen bir oldukca hasta Thulium lazer tedavisini kullanmaktadır.

Thulium Lazer Uygulaması Iyi mi Yapılır?

Thulium lazer iyi mi yapılır sorusu ile çekinen ve korkan bir oldukça hastaya uzmanlar tarafınca meydana getirilen sunum sonrası bir oldukca hasta rahatlamış ve gönül rahatlığı ile bu tedaviyi tercih etmiştir. Thulium lazer uygulama işlemi kısa ve pratiktir. Uygulamanın yapılacağı yere lokal anestezi kremi sürüldükten sonrasında lazer işlemi uzmanlar tarafınca yapılır. İşlem esnasında hafifçe bir yanma ve ağrı hissi olması oldukça normaldir. Bu ağrılar maksimum bigün sürmekte ve ertesi gün uygulanan hasta gündelik yaşantısına devam edebilmektedir.

Thulium Lazer’in Tesiri Ne Süre Görünür?

Tam anlamıyla iyileşme süreci bir kaç sürebilmektedir. Sadece ilk etkisinde bırakır ve vücuttaki ilk tepkimeler 10 ila 15 gün içinde görünmektedir.

Bir önceki yazımız olan Masaj Yaptırmanın Faydaları Nelerdir ? başlıklı makalemizde Arttırıyor, Direncini ve masaj ne sıklıkla yapılmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Thulium Lazer Yaptıranlar Yorumları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye İle Almanya Arasındaki Ekonomik İlişkiler Nelerdir? Süleymaniye Camii Nasıl Gidilir ? Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir ? Kirpik Uzatma Ve Gürleştirme Yöntemleri Evde Akıllı Ev Sistemleri Nasıl Kurulur ? Ekşi Karadut Pekmezi Nasıl Yapılır ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır