Tesla Tarafından İnsansız Elektrikli Tırlar Üretildi

Ana Sayfa » Teknoloji » Tesla Tarafından İnsansız Elektrikli Tırlar Üretildi

Şuan kim bilir yaşayan en büyük efsanelerden kabul edilen Elon Musk, icatlarında durdurak bilmiyor. SpaceX denemelerine devam eden Elon Musk, bir taraftan da tamamen elektrik ile çalışan Tesla modellerini geliştirmeye devam ediyor. Tesla markası binek vasıta tiplerinde geliştirilmeye başlamıştı. Günümüzde Tesla elektrikli tır üretimlerinede başladı. Elon Musk, tamamiyle insansız olarak çalışacak Tesla tırlarınında yakında yollarda olacağı haberini verdi.

Bu gelişme ile otonom çalışan tırlar yardımıyla taşımacılık sektörü oldukca değişik bir boyut haline gelebilir. Eylül ayında bir etkinlikte bu Tır’ın Elon Musk tarafınca açıklanması umut ediliyor.

Son günlerde otomobil endüstrisinde oldukça konuşulmaya başlanan otonom teknolojisi gelecek yıllarda hayatımızdaki yerini alacak.

Bir önceki yazımız olan iOs 11 Tanıtım Videoları Yayınlandı | Yeni Özellikler Herkesi Şaşırtacak başlıklı makalemizde ilgili, video ve Yayınlandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Tesla Tarafından İnsansız Elektrikli Tırlar Üretildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Erkeklerde Cinsel Sorunlar Ve Tedavileri Bebeklerde Ağlarken Nefes Kesilmesi Uzman Tv Karekod Kullanım Alanları Evde Egzersiz Hareketleri Resimli Osmanlı Tükenmez Şerbeti Döllenme Gerçekleştiği Nasıl Anlaşılır ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır