Filmlerde Sürekli Dinlediğiniz Ve Aklınızda Kalan Müzikler Var Hani !

Ana Sayfa » Sinema » Filmlerde Sürekli Dinlediğiniz Ve Aklınızda Kalan Müzikler Var Hani !

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

filmlerde akılda kalan müzikler
Reklamlar ve markalar tv dünyasının vazgeçilmezleri. Her ne kadar reklamları oldukca sevmesek de çeşitli yararları olduğu da kati. İşin ticari tarafı haricinde kimi süre oldukca ustalaşmış çekilmiş, izlemesi hakkaten oldukca keyifli reklamlarla karşılaşabiliyoruz. Görselliğin haricinde müzik kullanımı da oldukça etkili oluyor. Öyleki ki kullanılan parçalara “Ben bunu daha ilkin niçin dinleyemedim” bile dedirtebiliyor ya da kısacık reklam süresi içinde o şekilde bir ruh haline sokabiliyor ki, duygusal anlamda bu dünyadan adeta soyutlanabiliyorsunuz.
Nitekim beyaz perdede da aynı soyutlanma halini yaşabiliyorsunuz. Beyaz perdenin bu mevzuda reklamlara nazaran daha avantajlı konumda yer aldığını söylemek yanlış olmaz.
İşte bu ruh halinizi değiştirebilecek düzeyde on iki şarkı aşağıda yer verilmiştir. Kulağınızın pası silinsin. İyi dinlemeler…
Not: Reklama girmemesi açısından hangi reklam filmine ilişik olduğu yazılmamıştır.
1. My Silver Lining – First Aid Kit
Bir otomobil reklamında karşılaştığım bu şarkı ile dingin bir yolculuğa çıkacağınız kati. 2007 senesinde kurulmuş, iki hanımefendiden oluşan İsveçli bir gruba ilişik. Bugüne dek 4 albümleri mevcut.

Bir önceki yazımız olan Sürpriz Sonla Biten Birbirinden Mükemmel 10 Film başlıklı makalemizde anestezi izle, ekşi en iyi gizem gerilim filmleri ve en iyi filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Filmlerde Sürekli Dinlediğiniz Ve Aklınızda Kalan Müzikler Var Hani ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone Servis Yok Nasıl Düzelir ? Iphone Telefonunda Android Kolaylığını Yaşayabileceğini Biliyor Musun ? Baba Olmak İçin Ne Yemeli ? Hyundai i30 Fastback Türkiye 2018 En İyi Arkadaşlık Uygulamaları 2018 Artık Çok Fazla Su İçmenize Gerek Kalmayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır