Şok 6 Ocak 2018 Aktüel Kataloğu

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Şok 6 Ocak 2018 Aktüel Kataloğu

Ürün çeşitliliğini yetersiz görmemiz sebebiyle ŞOK Çarşamba fırsatları olarak adlandırılan haftalık indirimlere yer veriyor olmamıza karşın ŞOK Cumartesi fırsatlarına yer vermiyorduk. Fakat sayfamız ziyaretçilerinden gerek öteki indirim araştırma yazılarımıza meydana getirilen yorumlarda gerek mail vesilesiyle atılan taleplerde ŞOK Market tarafınca hazırlanan hafta sonuna hususi fırsatlara da yer vermemiz mevzusunda yoğun talep aldık ve bu haftadan itibaren ilgili araştırma yazılarına yeniden başladık. Her ne kadar hepimiz için ayrı bir efor, ayrı bir mesai gerektirse de sizlerden gelen talebin bizleri fazlasıyla memnun ettiğini kolaylıkla söyleyebiliriz.

Hafta içi gösterilen ve tüm şubelerde geçerli olan kampanyasına nazaran daha azca kapsamlı olmasına karşın alışkanlıklar sebebiyle büyük bir talep gördüğünü düşündüğümüz Şok ürünleri 6 Ocak 2018 muhteviyatında Fantom Speedy Dik Süpürge 89,90 TL’den, Sinbo Elektrikli Türk Kahve Makinesi 29,90 TL’den, Silikonlu Ufak Gizleme Kabı 4,95 TL’den, Patates Gizleme Kabı 19,90 TL’den, Salatamatik 7,95 TL’den, Keramika Kupa ve Kase 2,95 TL’den ve Kuru Soğan 1,25 TL’den kampanyada olacaktır. ŞOK Güncel Ürünlerde yer edinen ve rakip firmalarda bulunmayan bir indirim özelliği de 25 TL ve üstü alışverişlerde bir ürünün kampanya ürünlerine nazaran oldukça daha uygun fiyatlara satışa sunulmasıdır. Bu hafta bu şekilde kampanya muhteviyatında yer verilen 25 TL ve üstü alışverişlerde Süper Temizlik Fırsat Paketi 13 TL’den raflarda yer alacaktır.

Bilhassa manav kategorisinde seçmece ürün alabilme fırsatı sunulması ve semt pazarı fiyatlarıyla aynı olması ve kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyor olması sebebiyle büyük talep gören Şok market 6 Ocak 2018 indirimlerinde Patates 1,69 TL’den, Sinbo Blender Set 69,90 TL’den, Silikonlu Büyük Gizleme Kabı 6,95 TL’den, LAV 3’lü Gizleme Kabı Seti 6,95 TL’den, Soğan Gizleme Kabı 16,90 TL’den, Keramika Çerezlik Çeşitleri 2,95 TL’den, Hanımefendi Bot 29,90 TL’den, Domates 2,99 TL’den ve Sıkma Portakal 1,89 TL’den müşterilerin beğenisine sunulacaktır. ŞOK’da bu hafta son olarak 8 – 9 Ocak 2018 tarihlerinde bazı kategoriler hariç market genelinde gerçekleştirilecek 25 TL ve üstü alışverişlerde kısa sürede bu fiyatı kesinlikle bulamayacağınızı kolaylıkla söyleyebileceğimiz Borcam Çeşitleri 9 TL’den müşterilere sunulacaktır.

Şok 6 Ocak 2018 Hafta sonu Kataloğu

Bir önceki yazımız olan Üniversitede Yapılabilecek Sosyal Ve Kültürel Faaliyetler başlıklı makalemizde Eğlenceli, Etkinlikler ve Hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Şok 6 Ocak 2018 Aktüel Kataloğu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Saç Kırılması Hangi Vitamin Eksikliğinden Olur ? Mutlu Olmak İçin Tavsiyeler Göz Nezlesi Tedavisi Bebek Gibi Bir Cilt İçin Ne Yapılmalı ? Mükemmel Bir Düğün İçin Altın Değerinde İpuçları PES 18 Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır