Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sevginin Nelere Kadir Olduğunu Gösteren 7 Fotoğraf

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Sevginin Nelere Kadir Olduğunu Gösteren 7 Fotoğraf

“Tek ihtiyacın olan sevgi” sözü ne kadar da doğru bir cümle. Kimi zaman hakikaten de bizi tek iyileştiren şey sevgidir. Örneğin kanser hastalarını örnek alalım. Bir düzine ameliyata girerler, operasyon geçirirler ve onları çoğunlukla ayakta tutan şey birileri tarafınca verilen sevgidir. Bu yazımızda ise perişan halde bulunan köpeklerin sevgi ve bakım ile iyi mi değişiklik geçirdiklerini göreceğiz.

Ayağa kalkamayan köpek 7 haftalık bakımdan sonrasında görkemli bir şeye dönüşüyor

Sevgi

Sevgi

Yiyecek bulamamaktan kemikleri azca daha derisinin üstünden çıkacak bir köpek, evin giriş kısmında ayağa bile kalkamayacak bir vaziyetteyken bulunuyor. Kim bilir yardım istemek amacıyla kendisini evin kapısının önüne atmıştı. Her neyse ki merhametli insanoğlu bu köpeği buluyor ve derhal tedaviye sokuyorlar. Tedavi esnasında ona olan sevgilerini de gösteriyorlar ve 7 hafta sonrasında karşımıza dimdik olarak çıkıyor. Bu güzel tabloya sebep olan her insana teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

Yakıcı bir saldırılan kurtarılan köpek

ateşli saldırı

yakıcı hücum

Kurşunların içinde kalan bu köpeğin vücudunun %75’i yaralı durumdaydı. Onu bu faciadan bir itfaiyeci kurtardı. Vücuttaki yaralarının kapanması oldukça vakit aldı fakat sonunda tamamen iyileşti ve itfaiyeci onu sahiplendi.

Sokaktan eve görkemli değişiklik

muhteşem değişim

görkemli değişiklik

Phily, “Coconut” adını verdiği köpeğini sokakta ölmek üzereyken buldu. Onu derhal alıp eve getirdi, eve ilk vardığında üstteki fotoğrafta olduğu şeklinde kemikleri belirgin bir haldeydi. Phily, görkemli bakım kabiliyetine birazcık da sevgisini katarak 3 ayın sonunda Coconut’ı kusursuz bir köpek haline getirdi. Phily’nin kusursuz kalbine teşekkür ediyoruz.

İkisinin aynı köpek olduğuna inanmak olanaksız!

değişim

değişiklik

Augustus, ilk bulunduğunda uyuzdu ve her tarafı kaşınmaktan kabuk bağlamıştı. İnsanoğlu uyuzlu köpek görünce onlara birazcık da olsa yardım etmekten kaçarlar fakat Augustus’un şansı varmış ki güzel kalpli insanlara denk gelmiş. Uzun devam eden tedavi sonucu Augustus, hem uyuzundan hem de kabuk bağlayan yaralarından kurtuldu. Kabuklardan dolayı çıkmayan tüyleri tedaviden sonrasında çıkmaya başladı. Şimdi suda keyif yapıyor.

İnsanlardan korkuyordu

Sevgi ile geri dönenler

Sevgi ile geri dönenler

Yüzü bakımsızlıktan, kafi proteinleri alamamaktan taşlaşmış olan bu köpek de güzel bir insanoğlunun eline düşüyor. Bakıldıktan sonrasında mükemmel bir köpeğe dönüşüyor. Bakışları bile fazlaca şey konu alıyor aslen.

Terk Edildi, Aç Bırakıldı Fakat Sonunda Güzel Şeyler Yaşadı

Pitbull

Pitbull

Pitbull diyince insanoğlunun aklına maalesef derhal saldırgan, yalnız bekçi olarak yada dövüştürmede kullanılan bir köpek geliyor. Bu pitbull, bir mağaza çalışanı tarafınca bir yere bağlandı ve aç bırakıldı. İlk bulunduğunda tedaviden ilkin karnı doyuruldu ve üstteki fotoğrafta olduğu şeklinde rahat bir uyku çekti. Sonrasında tedavisine başlandı. Uyuzlu derisinden ve kabuklarından kurtuldu. Şimdi evde bakılan mutlu bir köpek.

Sıcak ailenin yeni üyesi

ailenin yeni üyesi

ailenin yeni üyesi

Bu güzel kızımızı bir çift feysbuk ilanlarından görüp almışlar. İlk karşılaştıklarında köpeğin ciddi bir cilt enfeksiyonu geçirdiğini söylediler. Bu yüzden ilk işleri veterinere götürmek oldu. 1 aylık bakım ve tedavi sonrası ise tamamen iyileşti ve ailenin bir parçası oldu. Şuan sıhhatli ve mutlu bir halde yaşıyor.

Bir önceki yazımız olan Kanıtlanmış Gerçek : Ablanız Ya Da Abiniz Sizden Daha Zeki başlıklı makalemizde Ablanızın, Ağabeyinizin ve akıllı olmak ile ilgili sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevginin Nelere Kadir Olduğunu Gösteren 7 Fotoğraf - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Evsid, Üyelerini Dünya Pazarları ile Tanıştırıyor En Yüksek Faiz Veren Banka Hangisi? En Yüksek Faizi Kim Veriyor? Saç Yağlanması Ne İyi Gelir ? Mükemmel Bir Düğün İçin Altın Değerinde İpuçları Facebook Ana Uygulamasında WhatsApp Özelliği Sarı Ballıbaba Otunun Faydaları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: