Ombre Saç Modelleri 2018

Ana Sayfa » Güncel » Ombre Saç Modelleri 2018

2018 yılına girdiğimiz bugünlerde saç yaşamına damgasını vuracak modellerinden birisi de ombre saç modelidir. Ombre saç modeli 2015-2016 yaz sezonunda ortaya çıkmış ve tüm bayanlar tarafında oldukca beğenilmiş ve tercih edilmiştir. Ombre yakalamış olduğu bu popülerliği seneler geçtikçe arttırmayı bilmiştir. Ve ombre saç modeli her hanıma yakıştığı için bu kadar fazla tutulmuştur. Ek olarak ombre saç modeli aslına bakarsan şık ve çağdaş bir görünüme haiz bir saç modelidir.

Kıymetli okurlarımız bildiğiniz suretiyle artık günümüzde klasik renklerin dışına oldukca çıkılmıştır. Ve kırmızı, mavi, yeşil, mor ve gri şeklinde canlı ve pastel renkler kullanılmaya başlanmıştır. Bilhassa genç bayanların tercih etmiş olduğu bu renkleri artık olgun hanımlarda da görmekteyiz. Ombre saç modeli bilirsiniz ki bir rengin açık ve koyu tonlarının yer almış olduğu koyudan açığa doğru yer edinen bir saç modelidir. Ombre saç modelinde en oldukça tercih edilen renkler içinde kahverengi ve sarı saçlı tonlar yer almıştır. Sadece zaman içinde canlı ve pastel tonlarda bu iki rengi bir fazlaca zorlayacak şekilde çoğunlukla tercih edilmektedir. Ombre saç modelinde iki renge de yer verebilirsiniz. Sadece iki renge yer vermeyi planlıyorsanız seçeceğiniz iki renk içinde ne olursa olsun bir uyum olması gerekmektedir. Aralarında uyum olan ve şık bir görünüme haiz olan renklerden birisi mavi ve siyahtır. Siyah saçlarınız var ise gece mavisi şeklinde koyu renkleri ombre tarzında kullanabilirsiniz. Bir öteki uyumlu renkler ise gri ile sarı saçlı saç rengidir. En oldukca beğenilen renklerden olan gri ve sarı saçlı tonlar beraber kullanıldığı takdirde  hakkaten çok önemli bir görünüm sergilemektedirler. Gri rengi ile kullanılacak bir başka renk tonu ise mordur. Açık griden açık mor rengine doğru akan bir ombre saç modeli oldukça değişik ve hoş bulunacaktır.

Ombre saç modeli her hanıma yakışan bir saç modelidir. Ten renginiz ne olursa olsun teninize ve size yakışacak olan bir rengi yada renkleri tercih ederek kolay bir halde oldukca şık olabilirsiniz. En sık tercih edilen renklerden birisi olan kahverengi ister sarı isterseniz de kızıl tonlarla birlikte kullanabilirsiniz.

2018-2019-ombre-sac

2018-ombre-saclar

2018-ombre-sac-modeli

2018-ombre-sac-modelleri

2018-ombre-sac-ornekleri

ombre-sac

ombre-saclar

ombre-sac-modeli

ombre-sac-modelleri

ombre-sac-modelleri-2018

ombre-sac-ornegi

Bir önceki yazımız olan Alkali Beslenme Yemek Tarifleri başlıklı makalemizde Alkali, alkali beslenme diyeti ve alkali beslenme kitabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ombre Saç Modelleri 2018 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bali’de Gezilmesi Gereken Yerler Göz Nezlesi Tedavisi Snapdragon 845 Kullanan Telefonlar | Snapdragon 845 Chromebook Xiaomi Redmi Note 5 Pro Türkiye Fiyatı Slovakya Vatandaşlığı Nasıl Alınır? Uzun Süreli İlişki İçin Yapılmaması Gereken 17 Şey

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır