Nerf Güvenlik Kuralları Nelerdir?

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Nerf Güvenlik Kuralları Nelerdir?

Nerf Nedir?

Nerf, son yıllarda hızla yayılan bir oyun haline gelmiş durumdadır. Nerf ilk olarak bir voleybol oyunu esnasında çevreye zarar vermeden oyun oynanması için kullanılmıştır. Daha sonra da bir spor haline gelmiştir. Oyun da bir amaç vardır. Bir takım zorlu şartlar altına hedefe ulaşılmaya çalışılmaktadır. Bu oyun iki takıma halinde oynanmaktadır. Kız ya da erkek olarak ya da karma bir grup kurularak bir hedef belirlenmektedir. Her bireyin dart tabancası vardır. Hedefe ulaşmak için bu dartların hedefi olmadan ilerlemek gerekmektedir. Dart tabancasının hedefi olmadan ilerleyen ve hedefe ulaşan takım oyunu kazanmaktadır.

Nerf Güvenlik Kuralları Nelerdir?

Oyun esnasında kullanılan dart tabancaları insanlara zarar vermeyecek seviye de olduğu için bir tehlike bulunmamaktadır. Oyun içerisinde yine de bir takım önlemler alınması gerekmektedir. Mutlaka koruyucu gözlük takılmalı ve oyuna bu şekilde başlanmalıdır Nerf ekipmanları içerisinde insanlara zarar verecek herhangi bir malzeme bulunmamaktadır. Nerf ekipmanları için https://www.evosports.com sitesini ziyaret edebilir ve buradan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Size Özel Bayan Mont Modelleri başlıklı makalemizde bayan mont modelleri ve fiyatları, bayan şişme mont ve bayan şişme mont kısa hakkında bilgiler verilmektedir.

Nerf Güvenlik Kuralları Nelerdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Mineral Makyaj

Mineral Makyaj 21 Mayıs 2018

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka Tanıma Sistemi 21 Mayıs 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Karnın Sol Tarafında Ağrı Nasıl Geçer ? Victoria Beckham Saç Modeli Kimlere Yakışır 2018 Bankada Unutulan Para Sorgulama 2018 6 – 10 Eylül Çocuk Etkinlikleri Tiflis Gezilecek Yerler | Gezi Rehberi | Yeme-İçme Önerileri | Konaklama Rehberi Vietnam Gezi Tavsiyeleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır