Müzik Dinleyerek Para Kazanabileceğinizi Biliyor Muydunuz ?

Ana Sayfa » Genel » Müzik Dinleyerek Para Kazanabileceğinizi Biliyor Muydunuz ?

MÜZİK DİNLEYEREK PARA KAZANMA YOLLARI NELERDİR?

Günümüzde artık teknolojik imkânları süratli bir halde gelişmesi ile beraber web üstünden gelir elde etme yolları da her gün daha da artan seviyelerde devam etmektedir. Hem eğlenerek ve hem de gelir elde etme şekilleri olarak müzik dinleyerek para kazanılabileceğini ve ek gelir elde edileceğini daha ilkin asla duydunuz mu?

Kimiler canı sıkkın iken, kimileri keyfinden günün bazı bölümde ister bilgisayarında olsun ister yolda giderken telefonundan olsun müzik dinler. Müzik ruhun gıdasıdır sözüyle yola çıkarak nerede ise hepimiz adına bir gerekseme haline gelmiştir. Müzik dinleyerek para kazanma fikri sizi ne kadar doygunluk etmektedir? Size inandırıcı gelmiyor olsa da bugünkü şartlarda müzik dinleyip para kazanma mümkün olmaktadır. Evde iken yolda iken sokakta yürürken bile müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz.

Slicethe Pie Müzik Sitesi

Slicethe pie internet sayfasına kendinize bir hesap oluşturduktan sonrasında çevrimiçi durumda müzik dinleyip para kazanmaya başlayabiliyoruz. Bu sitedeki müzik servisi ise günün her saatinde 7-24 erişim vermektedir. 90 saniyelik bu kısa müzikleri dinledikten sonrasında yapılması ihtiyaç duyulan ise kendi kişisel görüşlerinizi yorumlamak olacaktır. Her şarkı 15 sent ve ödemeyi de 10 dolara ulaştığınızda alabilmektesiniz. Fakat dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan nokta bu site ABD ve Avrupa devletlerinde yaşamını sürdüren insanoğlu adına hizmet vermektedir. Üyelik oluştururken de mail adresinin PAyPal hesabına bağlı olmasına dikkat etmelisiniz. Siteye üyelik oluşturuyorken yaşanılan ülke ABD yada Avrupa ülkeleri olarak belirlenmelidir. Kaydolurken ise adres bilgisini Türkiye olarak belirtip üyeliği gerçekleştirebilirsiniz.

Musicxray müzik sitesi

Müzik dinlemek ile para kazandırmayı elde eden siteler içinde musicxray yer almıştır. Bu siteden faydalanabilmek için Feysbuk hesabının site ile senkronize edilmesi gerekmektedir. Bununla beraber site üstünde yer edinen şarkı türlerini dinlerken tür olarak birbirinden değişik olanları tercih etmeniz halinde şarkı alma ihtimali de artar. Bu site ise her şarkı başına 10 sent ödeme yapıyor. 20 dolara ulaşıldığında paranızı çekebilirsiniz.

Hit Protector Müzik Sitesi

Gün içinde fazlaca değişik tarzlarda müzik dinleyen ve müzik tutkunu bir insan iseniz müzik dinleyerek para kazanma yöntemi ile ek gelir elde etme fırsatı tam size nazaran fırsat bulunduğunu söyleyebiliriz. Peki, bunu iyi mi başarabiliriz? Müzik dinleyerek para kazanmayı elde eden sitelerden birisi de hit protector sitesidir. Bu sitede gene öteki iki site benzer biçimde müzik dinleyerek ve yorumlamalar yapılarak para kazanmak mümkün olmaktadır. Bu siteye üye olmanız halinde sizlere gün içinde belirli sayılarda dinlemeniz ve yorum yapmanız için şarkılar gönderilmektedir. 90 saniyelik süreye haiz olan bu şarkıları dinledikten sonrasında sizden güzel yorumlar umut ediliyor. Dinlenilen her şarkı başına puan kazanabiliyorsunuz ve belirli bir puan seviyesine ulaştıktan itibaren bu puanlar ile web üstünde armağan çeki olarak kullanıp alışveriş yapabiliyorsunuz.

Müzik dinleyerek para kazanabilme adına sizlere önerilerimiz olarak üyelik aşamasında tercih edilen müzik türleri içinde hepsini işaretlemeniz olacaktır. Bu sayede ise site size oldukça sayıda değişik türde müzik göndererek dinlemenizi sağlayacak ve daha çok gelir elde edebileceksiniz. Dinlenilen müziklerin tutarları değişim gösterebiliyor sadece genel anlamda 0,10 TL şeklinde bir ücretlendirme söz mevzusu oluyor. Gün içinde 90 saniyelik 10 müzik dinleyerek 1 TL kazanırsınız. Eğer gün içindeki büyük bir bölümde müzik dinlemeyi düşünüyorsanız, gayretlerinizi artırarak, keyifli bir halde fazla müzik dinleyerek güzel gelirler elde edebileceksiniz. Sadece yapılacak olan yorumlarında yabancı dilde yapılması gerekmektedir. Bu yüzden yabancı dile hakim olduğunuz dillerde müzik dinlemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğa İçin Çal 8 - Hayde | İlk Kez Burada başlıklı makalemizde doğa için çal 1, doğa için çal 2 ve doğa için çal 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Müzik Dinleyerek Para Kazanabileceğinizi Biliyor Muydunuz ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kilo Vermenizi Sağlayacak Yiyecekler Beyin Sağlığını Korumak İçin Neler Yapmalıyız ? Reklam Hizmetinde En Çok Kullanılan Yöntem: One Way Vision Baskı Unutkanlık İçin Ne Yapmalı İbrahim Saraçoğlu Emre Erdemoğlu “Aysel” Koleksiyonunu Tanıttı Çalışırken Enerjik Durmak İçin Öneriler

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır