Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mükemmel Bir Düğün İçin Altın Değerinde İpuçları

Ana Sayfa » Nasıl Yapılır » Mükemmel Bir Düğün İçin Altın Değerinde İpuçları

Her mutlu çiftin kendine nazaran bir düğün imgesel bulunmaktadır. Her insanın güler yüzlü olduğu ve güzel bir düğün töreni hayal edilir. Her düğünün temel amacı ise mutlu birlikteliği kutlamaktır. Kusursuz bir düğün planı yapılarak her şeyin mükemmel olması için işinize yarayacak detayları sizlerle paylaşacağız.

Güzel bir düğün gerçekleştirmek için zevkli seçimler yapılması gerekmektedir. Düğün töreni yapılabilmesi için iyi mi bir bütçeye haiz olunması icap ettiğinin hesabının yapılması gerekmektedir. Her şeyin zevke uygun ve hayale uygun bir şekilde gerçekleşmesi için en mühim mevzu budur.

Düğün planı yapılırken gereksinim sıralaması hazırlanması gerekmektedir. İhtiyaç sıralaması hazırlanırken ayrı başlıklar ile kategorize edilerek işleri kolaylaştırabilirsiniz. Örnek verilecek olursa; mekân gereksinimleri, gelinin gereksinimleri, damadın gereksinimleri benzer biçimde gereksinimler yazılabilir. İhtiyaçlar sıralama haline getirilir ise hem hiçbir detay unutulmaz ve hem de aklınız karışmamış olur. Her gelin düğün töreninde ise kendi tarzını ifade etmesini ister. Mekân seçimi, gelinlik seçimi ve tüm detaylar bir uyum içinde olmalıdır. Duygusal, minimalist, masalsı yada enerjik bir düğün olmasına itina gösterilmelidir. Bir bayan için en mühim unsur ise gelinlik modelidir. Gelinlik büyüleyici olmalıdır. Mütevazi bir gelinlik seçilse dahi sadeliği şıklık ile birleştirilmesi gereklidir ve tüm gözler üzerinizde olmalıdır.

Mükemmel Bir Düğün İçin Altın Değerinde İpuçları

Gelinlikle kıyaslayınca, damat kostümü seçimi fazlaca kolay bir iş benzer biçimde görünüyor. Bu sebeple de son dakikaya bırakıldığı oluyor. Damat kostümünü kiralamak mı yoksa satın almak mı daha doğru? Renk seçimi iyi mi olmalı? Peki biçim? Bu tarz şeyleri düşünmek için kafi zamanı ayırın. Gelinlik provaları, düğün töreninin planlanması, dekor ve öteki tüm detaylar için size yardım etmeye istekli olan kişilerin desteğini alın. Her şeye koşturmak ve tüm süreçte rol almak isteyebilirsiniz fakat kimi zaman destek almak yorulmanızı engeller. Yardım etmek isteyen kişilere kapınızı açın. Düğünden sonrasında derhal yola çıkacaksanız, valizinizi hazırlayın ve son dakikaya bırakmayın. Düğünden sonrasında üzerinizi değiştirip, valizinizi alıp yola çıkmak kalsın bir tek. Balayı valizinize, Penti’nin Bride Koleksiyonu’ndan gecelik, baby-doll, sabahlık, bikini ve mayo eklemek için buraya tıklamanız kafi.

Bir önceki yazımız olan MacBook Hafızam Doldu Ne Yapacağım ? başlıklı makalemizde Açılır, Boş ve Hafızasında hakkında bilgiler verilmektedir.

Mükemmel Bir Düğün İçin Altın Değerinde İpuçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Özel Tasarım Hediyeler

Özel Tasarım Hediyeler 15 Aralık 2017

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hac Hurmasının Faydaları Saymakla Bitmiyor Valizim Küçük Eşyam Çok Diyorsan Mutlaka Oku Doğum Lekelerindeki Tehlikeye Dikkat Edin PES 18 Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi Ucuz Uçak Bileti Bulmanın Sırları Ünlü Oyuncuların Bu Filmlerini Daha Önce Hiç Duymadınız

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: