Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Microsoft Outlook’un Android Ve iOS İşletim Sisteminde Takvim Paylaşma Özelliği

Ana Sayfa » Teknoloji » Microsoft Outlook’un Android Ve iOS İşletim Sisteminde Takvim Paylaşma Özelliği

microsoft-outlook-android-210917

Microsoft Outlook Android ve iOS uygulamaları için hazırlanan son güncelleme, kullanıcılara ortak takvim hususi durumunu sunuyor. Bu özellik yardımıyla Office 365 aboneleri kullandıkları tüm takvimleri değişik mobil cihazlar üstünde eş zamanlayabilecek.

Buna ek olarak, Android ve iOS kullanıcıları bundan bu şekilde Outlook üstünden takvim daveti gönderebilecek yada gelen takvim davetlerini kabul edebilecek. Microsoft’tan meydana getirilen açıklamada, hâli hazırda paylaşılmış olan takvimlerin yeni özelliğe yükseltilmeyeceği açıklandı. Dolayısıyla mevcut takvimler yalnız masaüstünden Outlook ile eş zamanlanabilecek.

Kısacası, ortak takvim özelliğinden yararlanmak için yeni özelliğin Android ve iOS uygulamalarına eklenmesinin arkasından bir takvim oluşturmak gerekecek. Bu aşamada ortak takvimin bir tek iki Exchange Online kullanıcısı içinde paylaşılması durumunda akıllı telefonla eş zamanlanacağını belirtmekte yarar var. Buna ek olarak, takvim davetiyelerinin Microsoft Outlook Android, iOS ve web uygulamaları üstünden gönderilmesi de gereksinimler içinde içeriyor.

Microsoft Outlook Android uygulaması eklenti desteğine kavuşuyor

Microsoft Outlook Android ve iOS kullanıcılarına ortak takvim hususi durumunun dağıtımını kısa sürede tamamlayacak

Microsoft yeni ortak takvim hususi durumunun dağıtımına zaman kaybetmeden başladı. Microsoft Outlook Android ve iOS uygulamalarını kullananların tamamının 22 Eylül itibarıyla bu imkândan yararlanabilmesi öngörülüyor.

Bir önceki yazımız olan Jaybird Run Ve Freedom 2 Kablosuz Kulaklıklarını Duyurdu başlıklı makalemizde duyurdu, Freedom ve Jaybird hakkında bilgiler verilmektedir.

Microsoft Outlook’un Android Ve iOS İşletim Sisteminde Takvim Paylaşma Özelliği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tarihteki En Popüler Ve Başarılı Film Serilerinden Jurassic World’ün Devam Filmi: ”Jurassic World: Yıkılmış Krallık” Burun Törpüleme Nasıl Yapılır ? Yüz Yıkarken Yapılan 8 Hata Üşümeyi Önleyen Yiyecekler Nelerdir ? Mayonez Kısırlık Yapar Mı ? 17 Nisan Pazartesi Referandum Sonrası Okullar Tatil Edildi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: