Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mercedes-Benz Müşterilerine 1 yıllık Tidal HiFi Aboneliği Hediye Edecek

Ana Sayfa » Güncel » Mercedes-Benz Müşterilerine 1 yıllık Tidal HiFi Aboneliği Hediye Edecek

mercedes-logo-051016

Jay-Z’nin sahibi olduğu çevrim içi müzik servisi Tidal için son birkaç ay pek de kolay geçmedi. Rap yıldızı Kanye West ile yollarını gürültülü şekilde ayıran şirket, iki yıl içindeki üçüncü CEO’sunu bulmaya uğramak mecburiyetinde bırakılmıştı. Rekabette ayakta kalmaya çalışan servis, bunun için kurumsal ortaklıklara büyük ehemmiyet veriyor. Bu doğrultuda Tidal’ın iş ortakları arasına son katılan şirket Mercedes-Benz oldu. Mercedes-Benz Tidal HiFi aboneliğini 1 yıl süresince ücretsiz bir şekilde sunacak.

2018’den itibaren Mercedes’in vasıta içi otomasyon ve eğlence platformu Me’ye üye olanlar, Tidal HiFi servisine 12 ay süresince ücretsiz bir şekilde abone olabilecek. Bu sürenin tamamlanmasının arkasından kullananların hesapları, standart ücretli hesaplara dönüşecek.

Mercedes-Benz’in pazarlamadan görevli başkan yardımcısı Dr. Jens Thiemer, Tidal ile yaptıkları işbirliğini şu sözlerle değerlendirdi: “Tidal ile işbirliğimiz yardımıyla Mercedes Me ile sunduğumuz yaşam seçimi seçeneklerini artırıyoruz ve hususi bir tecrübe sunuyoruz. Müşterilerimiz hem evde hem de hareket hâlindeyken diledikleri benzer biçimde müzik dinleyebilecek. Bu işbirliğiyle müşterilerimize sanatçılara ulaşmaları yada onları canlı deneyimleyebilmeleri için hususi fırsatlar sunuyoruz.”

Mercedes-Benz Tidal ile beraber konser düzenleyecek

İki şirket, 15 Eylül’de Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleştirilecek Me Convention kapsamında hususi bir konser de gerçekleştirecek. Konserde hangi adların sahne alacağı hemen hemen bilinmiyor. Biletler ise Me Convention uygulaması üstünden temin edilebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Eylül Ayında Gidilecek Huzur Dolu 7 Yer  başlıklı makalemizde Ayında, Dolu 7 Yer  ve ekim ayında nerede denize girilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mercedes-Benz Müşterilerine 1 yıllık Tidal HiFi Aboneliği Hediye Edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Enginarın Faydaları Ve Zararları Üşümeyi Önleyen Yiyecekler Nelerdir ? Kilo Almanın Sebepleri Ve Çözümleri Ünlüler 2017 Lob Saç Kesim Modelleri Vücutta Aniden Çıkan Kırmızı Kabarcıklar 90’lı Yıllarda Soluksuz İzlediğimiz Efsane Diziler

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır