Kızlık Zarı Diktirme Seçeneklerimiz

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Kızlık Zarı Diktirme Seçeneklerimiz

Kızlık Zarı Muayenelerimiz

Halka şeklinde kızlık zarları, bir diğer adıyla anüller kızlık zarı diktirme uygulamalarımızdan birini oluşturmaktadır. Yüzde yüz sonuç veren bir uygulamamızdır. Halka şeklinde bir kızlık zarı ile vajina girişine yerleştirilir. Takıldıktan 5 -7 saat aralığında yırtılmaktadır. En fazla oranda sonuç veren ve hasta memnuniyeti sağlayan bir uygulamadır. Bunun dışındaki uygulamalarımızı geçici kızlık zarı ve kalıcı kızlık zarı olarak ikiye ayrılmaktadır. Kalıcı kızlık zarları alanında daha önce yaptırılan kürtajların ve yapılan doğumların bir önemi yoktur.

Özel tıbbi cihazlar ile birlikte kesin sonuç veren bir diğer uygulamamızdır. Flep yöntemi uygulayarak gerçekleştirdiğimiz kızlık zarı dikme işlemlerimiz sadece tek seansta sonuç vermektedir. İşlemin sonunda vajinanın 1. cm içine yerleştirdiğimiz flep yırtılır ve kanar. Tüm uygulamalarımız sadece 30 dakika içerisinde tamamlanır ve size vakit kazandırır. Belli başlı kontrollerden sonra uzman ekibimiz onay vermesi sonucu eski sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Dinlenme ve ilaç koşullarını ise uzman doktorlarımızın sizi yönlendirmesi sonucu öğrenmeniz mümkün. Tamamen hastalarımızın durumuna göre lokal anestezi veya sedasyon uygulamalarımız ve seçeneklerimiz mevcuttur. Hasta işlem sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissetmez.

Kızlık Zarı Hangi Durumlarda Yırtılır?

Kurumumuza sıklıkla mail ve telefon ile gelen soruların başında kızlık zarının hangi durumlarda yırtıldığı yönünde sorular gelmektedir. Kızlık zarının hangi durumlar sonunda yırtıldığını bilmek kızlık zarı diktirme alanındaki ilk muayenenin geciktirilmemesi açısından önemlidir. Tespit ve ilk muayene için tamamen steril kurumumuzda uzman doktorumuz Uzay Yıldırım ile birlikte ilk tetkikler yapılmaktadır. Kızlık zarı genel olarak ilk cinsel ilişkiden sonra yırtılmaktadır. Ancak kimi kaza ve düşme gibi durumların akabinde de yırtıldıkları görülmektedir. Tüm bu alanda daha fazla bilgi sahibi olmak için uzayyildirim.com adlı sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Kimler Kızlık Zarı Diktirme Uygulamalarından Yararlanabilir?

18 yaşını doldurmuş her bayan hastamız ilk muayene için kızlık zarı diktirme uygulamalarından faydalanabilir. İlk muayeneden sonra operasyon için herhangi bir sakınca ya da tıbbi engel olmayan hastalarımıza randevu vermekteyiz. Cinsel ilişkilerinde kan gelmesini isteyen her bayan kızlık zarı diktirme uygulamaları için bizden gün alabilirler.
Kaynak : https://www.uzayyildirim.com/kizlik-zari-dikimi

Bir önceki yazımız olan Türkiye’nin Kapsamlı Gezi Rehberi başlıklı makalemizde gezi haritası oluşturma, gezi rehberi blog ve gezimanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Kızlık Zarı Diktirme Seçeneklerimiz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Mineral Makyaj

Mineral Makyaj 21 Mayıs 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kozmetik Ürünlerinin İçindeki Kimyasallar Romatizma Nedir ? Nasıl Tedavi Edilir ? Hamilelikte Bahar Alerji Bebeğe Zarar Verir Mi ? Online Alışverişlerde Karşılaşabileceğiniz Tehlikeler Jiroskop Nasıl Yapılır ? Giyilebilir Teknoloji Ürünleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır