Kadınlarda Genç Görünmenin Yolları

Ana Sayfa » Güncel » Kadınlarda Genç Görünmenin Yolları


Yeni yılla beraber alınan kararların içine cildinize ve bedeninize iyi bakmayı da ilave edin. Bu yıl yaşınızın iyisi siz olun

Güzel duyu, Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur:” Yeni bir yıl, yeni bir yaş daha demek, bu da yaşlanma ve bedeninin birazcık daha yıpranması manasına geliyor. Fakat her senenin başlangıcında alınan karar ve planlamalara cildi ve bedeni de dahil ederseniz, bu süreci en iyi şekilde geçirmek mümkün. Yeni çizgiler kazanmayın, suratınıza yeni biçim kayıpları eklemeyin.

Tamamı için, yaşlanma emareleri başlamadan önemler alabilirsiniz” ifadesinde bulunarak, 2017 senesinde cildi ve bedeni korumaya yönelik bazı uygulamaların yapılabileceğinin altını çizdi.

Minimum 5 yaş gençleşmek için

“2017 senesinde hayatınızdan şunları uzak tutarak işe başlayabilirsiniz. Sigara, güneşin zararı olan ışınları, hakaretsiz bir yaşam, elektromanyetik kirlilik, katkı maddesi dolu, ambalajlı besinler… Evet, sigara cildin en büyük düşmanı, sigara içenler yeni yıl kararlarına kesinlikle, bırakmayı eklemeliler. Ek olarak güneşten kaçmanın mümkünatı yok fakat koruyucu ürünler kullanabilirsiniz.

Cep telefonlarını kulaklıkla kullanın ve mevsiminde taze sebze ve meyvelerle beslenin ek olarak spor yapın, hareket edin! Tüm bu saydıklarımı 2017 senesi süresince yapanlar, minimum 5 yaş gençleşerek hayatlarına devam edeceklerdir” ifadesinde bulunan Op. Dr. Bülent Cihantimur, bununla birlikte küçük güzel duyu müdahalelerle de oldukca daha yenilenmiş bir bedene ve yüze kavuşmanın mümkün bulunduğunu söylemiş oldu.

Tazelenmek için krem kullanın

“Cildinizin desteğe ihtiyacı var azca evvel saydığım yapılmaması gerekenleri hayatınızdan çıkardığınız zaman büyük oranda cilt ve gövde sağlığını korumuş olacaksınız. Ek olarak tüm yıl süresince cildinizi iyi ve kaliteli bir yaşlanma karşıtı kremle de desteklerseniz, yıl başlangıcında aldığınız kararın, uygulama sonrası farklılığını hissedersiniz. Aslına bakarsan Örümcek Ağı kreminin formülasyonunu oluştururken de bu fikirle yol aldık.

Kremler cildin en büyük yardımcısı, ne olursa olsun kullanılmalı ve cilt desteklenmeli” diyen Cihantimur, ödüllü etken ajanlarla oluşturdukları Örümcek Ağı kremi kullananlardan son aşama iyi geri dönüşler aldıklarını da ekledi.

Bir önceki yazımız olan Vücudu Temizleyen Detoks başlıklı makalemizde Besin, kanı temizleyen bitkiler ahmet maranki ve kanı temizleyen şöhretsiz bitki hakkında bilgiler verilmektedir.

Kadınlarda Genç Görünmenin Yolları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Omuz Ağrısı İçin Ne Yapılmalı ? Bademin Cinselliğe Faydaları Menengiç Ağacı Hakkında Bilgi Doğal Saç Boyası Yapımı Kumral Saç Boyası Gece Kızı Çayı Nedir ? Gece Kızı Çayı Kullananlar Ünlüler Ev Yapımı 5 Cheesecake Tarifi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır