Kadınlara Çekici Gelen Erkek Meslekleri

Ana Sayfa » Güncel » Kadınlara Çekici Gelen Erkek Meslekleri

Yeni biriyle mi tanışmak mı istiyorsunuz? Eğer hemşire yada avukatsanız, birileriyle tanışma şansınız daha çok olabilir. Zira tanışma uygulaması Happn’ın verilerine gore, kullanıcılarının en çekici buldukları meslekler bunlar!

Önder tanışma uygulaması Happn, Türkiye’deki kullanıcılarının en çekici bulmuş olduğu meslekleri araştırdı. Happn’a nazaran, erkekler en oldukça hemşirelere “charm” gönderiyor. Hemşirelerin peşinden adamların en oldukça beğendikleri öğretmenler. Üçüncü sırada ise güzellik uzmanları içeriyor.

Erkeklerde en fazla “charm” alan mesleklerin başlangıcında açık ara avukatlar geliyor. Avukatlardan sonrasında hanımefendilerin en fazlaca ilgi gösterdikleri iş yeri sahipleri. Diş hekimleri ise bu listenin üçüncü esnasında kendilerine yer buluyor.

Türkiye’de 1.4 milyon kullanıcısı bulunan Happn’ın verilerine bakılırsa, bayanların ve adamların en çekici buldukları ilk 10 mesleği görmek için aşağıda listelere bir göz atabilirsiniz:

Sırasıyla en popüler hanım meslekleri:Hemşire, öğretmen, güzellik uzmanı, mimar, hostes, emlakçı, model, muhasebeci, yönetici asistanı ve bankacı.

Sırasıyla en popüler adam meslekleri:

Avukat, iş yeri sahibi, diş hekimi, genel müdür, pilot, mimar, inşaat mühendisi, satın alma uzmanı, finans uzmanı ve bilgisayar mühendisi.

Bir önceki yazımız olan Beli İnceltmek İçin Ne Yapılmalı başlıklı makalemizde beli inceltmek için diyet, beli inceltmek için ne yapılmalı ve beli inceltmek için ne yemeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Kadınlara Çekici Gelen Erkek Meslekleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Blake Lively Instagram

Blake Lively Instagram 25 Mayıs 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İyi Yemek Yapmanın Püf Noktaları Oturma Odasında Renk Uyumu Nasıl Yakalanır ? Diz Ağrısını Geçirecek Tavsiyeler Yıllarca Biriken Paralarınızı Nasıl Değerlendirmelisiniz ? 6 Ayda Vücut Geliştirme Fotoğrafları Her Okul İçin Mutlaka Uygulanması Gereken Muhteşem Fikir

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır