Iphone Yeni Modeli Ne Zaman Çıkacak ?

Ana Sayfa » Güncel » Iphone Yeni Modeli Ne Zaman Çıkacak ?

2018 iPhone Modelleri ve Tutarları

Apple’ın yeni IPhone modelleri için belirlemiş olduğu fiyatlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Kati olmayan fakat çıkan dedikodulara bakılırsa, yeni IPhone’lar için 1000 dolar fiyat talep edeceği konuşuluyor.

Apple, 1000 dolarlık IPhone X ile dilediği başarıyı yakalayabildi mi?

Geri bildirimler ve satışların haricinde yeni çıkan sızıntılara bakılırsa, Apple yeni IPhone’ları için 1000 dolar talep etmesi düşünülüyor. Eski raporlara dayanarak, Apple’ın yeni çıkan ürünü IPhone X için 999 dolardan fiyatlandıracağı belirtilmişti. Çıkan dedikodulara gore Apple hem IPhone fiyatlarını yükseltmeye hem de düşürmeye karar verilmiş olduğu vurgulanıyor. Doğal olarak ki durum birazcık karmaşık şeklinde görünüyor.

Şu anda bulunan IPhone serisi yurt haricinde şu fiyatlar ile satışı yapılıyor;

  • IPhone X 64 GB 999 dolar, 256 GB 1,149 dolar
  • IPhone 8 64 GB 699 dolar, 256 GB 849 dolar
  • IPhone 8 Plus 64 GB 799 dolar, 256 GB 949 dolar

Apple, 2018 model IPhone’unu piyasaya çıkardığı vakit IPhone 9 ya da IPhone 9 Plus olmayacaktır. Hatta IPhone 8 ile IPhone 8 Plus tasarımlarını dahi göremeyebilirsiniz. Apple bunların yerine, 3 yeni modelde de IPhone X’i esin kaynağı meydana getirecek. Beklenen tutarları da şu şekilde olacak;

  • IPhone X Plus (yeni model) 999 dolar
  • IPhone X (2. Jenerasyon) 899 dolar
  • IPhone X SE (yeni model) 799 dolar

IPhone X SE ile fiyatı 100 dolar daha yükselecek. Dahası IPhone X, bazılarına göre IPhone SE2 olarak da tanımlanabilir. IPhone X’in LCD tabanlı ve tek kameralı şekli olması planlanıyor. Bunların her bir modeli için giriş seviyesi fiyatlarıdır. Bu yüzden en üst aşama depolama için 150 dolar daha ücret ödemeniz söz mevzusu olabilir. Bazı yerlerde IPhone 8 ile IPhone 8 Plus, fiyat bakımından indirimli olabilir. Orijinal IPhone X, satıştan çekilebilir. Bu sebeple IPhone X SE’nin satışları ile karşılaşmayacak. Eskiden meydana getirilen araştırmalar, Apple’in IPhone fiyatlarını daha çok arttırmayacağı biliniyordu. Bunun yanıtını öğrenmek için eylül ayını beklememiz gerekecek. Yeni IPhone’ların net sayıları o süre kesinlik kazanacak.

Bir önceki yazımız olan Varis Ameliyatı Sonrası Varis Çorabı başlıklı makalemizde dikkat, Edilmesi ve gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Iphone Yeni Modeli Ne Zaman Çıkacak ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Diş Teli Ağrısı Neden Olur? Facebook’tan Eşinizi Hemen Silin Yoksa … Çörek Otunun Yağının Faydaları Dövizler Arasındaki Fiyat İlişkisi Nedir? Obezite Nedir Nasıl Mücadele Edilir Saç Kaşıntısı Nasıl Geçer ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır