Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnternetten Yayın Yaparak Para Kazanmak İster Misiniz ?

Ana Sayfa » Nasıl Yapılır » İnternetten Yayın Yaparak Para Kazanmak İster Misiniz ?

Bugün ki yazımızda sizlere İnternette gösterim yapmanızı elde eden ve bu yayınlar karşılığı para kazanmanızı elde eden Haahi’yi tanıtacağız. Bildiğiniz suretiyle İnternet aleminde birçok gösterim kanalı var. Bu tarz şeyleri sayacak olursak başlangıcında Youtube, Twitch, Younow, Periscope benzer biçimde kanallar geliyor. Haahi’de bu verdiğimiz örnekler şeklinde kanallar üstünden canlı yayınlar yapmanızı ve yaptığınız yayınlar sonucu para kazanmanızı sağlıyor.

Haahi Nedir?

Haahi canlı gösterim yapma aracıdır. Haahi’ye kayıt olup yayıncı başvurusu yapmış olup müracaat yapmış olursanız ve bu başvurunuz kabul edilirse sizde Haahi’de yayıncı olabilirsiniz. Haahi yayıncılar için belli oranda ücret ödüyor. Yayıncı olmanın haricinde Haahi’ye giriş yaparak yayıncıların yayınlarını izleyebilir, yorum yapabilir, armağan gönderebilir ve abone olabilirsiniz. Eğer evvel Younow yada Twitch yayınları izlemişseniz Haahi’de yabancılık çekmezsiniz, şundan dolayı bu platformlarla aynı özellikleri barındırıyor.

Haahi Iyi mi Kayıt Olunur?

Haahi’ye birçok kanaldan üye olabilirsiniz. Herhangi bir onaylama aşamasının olmadığı Haahi’ye üye olmak oldukça basittir. Haahi üye olmak için, siteye girdikten sonrasında Haahi ‘’Kaydol’’ butonuna tıklayarak oldukca rahat işlemle kayıt olabilirsiniz. 3 değişik kayıt işleminin olduğu Haahi’ye Feysbuk hesabınızla, Hotmail hesabınızla yada Twitter hesabınızla kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonrasında herhangi bir onaylanma süreci olmuyor, direkt olarak siteye üye olmuş oluyorsunuz.

Haahi’de Iyi mi Yayıncı Olunur?

Haahi’ye yayıncı olmak birazcık zor bir şey. Haahi yönetimi yayıncı mevzusunda ince eleyip sık dokuyor. Haahi’de yayıncı olabilmeniz için müracaat formuna belli bir kabiliyetinizi, yayında neler yapabileceğinizi, iyi mi seyirci çekebileceğinizi detaylı olarak net bir halde anlatmanız gerekiyor. Eğer herhangi bir kabiliyetiniz yoksa bu yayıncılık mevzusunda fazla ümitlenmeyin.  Bir öteki mevzuyu da belirtecek olursak, Haahi yönetimi bilhassa yayıncı alımında kadın yayıncı adaylarının başvurularına dikkat ediyor ve bu başvuruları çoğu zaman onaylıyor.

Haahi’de Iyi mi Para Kazanılır?

Eğer Haahi’ye yaptığınız yayıncı başvurusu kabul edilirse ve sizde yayıncı olursanız, Haahi ilk deneyimleriniz için aylık 50 dolar ödeme yapar. Yayıncılığı devam ettirirseniz, yeteneklerinizi yöneticilere kanıtlarsanız bu gelir 200 dolara kadar çıkabilir. Öte taraftan Haahi için yayıncı getirirseniz yönetim size 300 dolar benzer biçimde bir ücret ödemesi yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Kotalı İnterneti Kotasını Aşmadan Kullanma Yöntemleri başlıklı makalemizde ADSL’de, Dolar ve Kota hakkında bilgiler verilmektedir.

İnternetten Yayın Yaparak Para Kazanmak İster Misiniz ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Özel Tasarım Hediyeler

Özel Tasarım Hediyeler 15 Aralık 2017

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları Berlin’de Konaklama Önerileri Oktay Usta Çorba Tarifleri – Soğuk Havalar İçin Ios Beta Sürümden Normal Sürüme Geçiş İşlemi Çin Takvimi Nedir ? Berlin’e Yolunuz Düştüyse Bu Rehberi Mutlaka Okuyun

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: