Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Heykeli Dikilen Milli Kedimiz Tombiliyi Tanıyor Musunuz ? :)

Ana Sayfa » Güncel » Heykeli Dikilen Milli Kedimiz Tombiliyi Tanıyor Musunuz ? :)

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yaşayan ve geçtiğimiz ağustos ayının başlangıcında yaşamını kaybeden fenomen kedi Tombili’nin heykelinin yapılması için bir süredir imza toplama emek harcaması yapılıyordu.
Düzenlenen bu imza kampanyasına kayıtsız kalmayan Kadıköy Belediyesi Tombili Heykeli’nin yapımını tamamladı. Heykel 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde (Bugün) açılıyor… Heykelin açılışı ise Zirvebey Güleç Çıkmazı’nda, saat 13.00’de…

tombili-heykeli

Tombili’nin yaşamını kaybetmesinin peşinden çevrede bulunan hayvanseverler tarafınca heykelinin dikilmesi yönünde imza kampanyası başlatılmış, Kadıköy Belediyesi ise şu yanıtı vererek öğrenci pozitif yönde yaklaştığını göstermişti;
“Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz, duruşuyla gönüllerde taht kuran muhitimizin sevilen kedilerinden Tombili’nin hatırasını yaşatmak için uygun bir tasarım çalışmasına başladık. Gelişimleri sizlerle paylaşacağız. Kampanyayı başlatan ve destek veren her insana teşekkür ederiz.”

Tombili’nin heykelinin bugün saat 13.00’da açılacağı ise atılan şu tweet ile duyuruldu.

Bir önceki yazımız olan Hasta Olmanızı Engelleyecek Beslenme Önerileri başlıklı makalemizde beslenin, Daha ve Doğru hakkında bilgiler verilmektedir.

Heykeli Dikilen Milli Kedimiz Tombiliyi Tanıyor Musunuz ? :) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Soğuk Bir Duş Almanın Faydalarını Duyunca Hayret Edeceksiniz Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kürler Evde Ceviz Ezmesi Nasıl Yapılır? Finlandiya Eğitimi Mükemmel Ya Deyip Dururuz.Peki Sebebini Hiç Merak Ettiniz Mi ? Sağlıklı Yaşam Koçunuz Geldi | Sağlık Yaşam İçin Önemli Tavsiyeler Meryem Ana Otunun Faydaları Nelerdir ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır