Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Her Okul İçin Mutlaka Uygulanması Gereken Muhteşem Fikir

Ana Sayfa » Eğitim » Her Okul İçin Mutlaka Uygulanması Gereken Muhteşem Fikir

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

İster anaokuluna ister üniversiteye ya da ikisi arasındaki bir okula gidin, günümüzde pek oldukça okulda oldukça yaratıcı fikirlere rastlamak mümkün. Dünyanın değişik yerlerindeki pek oldukça okul, binalarında akıllı ve ergonomik yeni teknolojilere kucak açıyor artık. Hepsinde de amaç öğrenciler ve bununla beraber öğretmenler için yaşamı daha da kolaylaştırmak. Üstelik yalnız şov amaçlı değil bu yapılanlar. 2012 senesinde ABD’da meydana getirilen bir araştırma çağıl okul tesislerinin öğrencilerin mutluluğuna ve bilimsel nitelikli performansına hakikaten bir katkı sağladığını ve buralarda çalışan öğretmenlerin işlerinde uzun süre kalmaya daha eğilimli olduklarını gösterdi.

İşte, insanların okullarında hayata geçirdikleri yaratıcı ve “havalı” fikirlerden kısa bir derleme…

Bir Matematik Sınıfının Kapısı

Bir önceki yazımız olan Bebeğinizi Uyutmakta Zorlanıyor Musunuz ? Anında Fayda Verecek 6 Çözüm başlıklı makalemizde 20 saniyede bebek uyutma yöntemi, bebek uyutma duası ve bebek uyutma müzikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Her Okul İçin Mutlaka Uygulanması Gereken Muhteşem Fikir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ödem Şişkinliğinizi Atacak Mucizevi 8 Yiyecek Sallama Çayın Zararı Var Mı ? Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu Alıç Sirkesinin Faydaları Ahmet Maranki GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor Çörek Otunun Yağının Faydaları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır