GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor

Ana Sayfa » Teknoloji » GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor


Kısa bir süre ilkin beş dakikadan fazla zamanı toplumsal medyaya harcadıysanız, “hikayelerin” sıcak yeni para birimi bulunduğunu bilirsiniz. Gününüzü takipçilerinizle paylaşmak sizi ve arkadaşlarınızı daha çok data için geri gelmelerini sağlıyor. Hikayeler büyük seviyede Instagram ve Snapchat benzer biçimde uygulamaların alanıydı , GoPro geçtiğimiz günlerde “QuikStories” ile şapkasını özetleyen yüzüğe bir adım atmaya karar verdi .

İpucunda hakikaten de adı geçti. GoPro’un Quik uygulaması bir süredir akıllarda yer alırken ve kameranızdan toplumsal medyaya yüklemek için kısa görüntüler çektikten derhal sonrasında paylaşılabilir videolar hazırlamanıza destek oluyor. QuikStories ile fark, kliplerinizi otomatikman üretmesidir. GoPro, bellek kartınızda ve toplumsal ağınızda zayıflayan videolar arasındaki engeli uzun süre yumruklamaya çalışıyor ve bu son güncellemeyle en kuvvetli darbeye sebep oluyor.

Bugün başlayarak, GoPro uygulamasının son olarak sürümü, QuikStories’in hazırlandığına inanıyor. Yalnız günlük çekim kliplerini GoPro ile harcamanız ve arkasından günün sonunda telefonunuza bağlanmanız ve ana ekranda çekmeniz gerekiyor. Uygulama ondan sonra kameranızda yeni klipler arar ve onları düzenlemek ve müzikle tamamlayarak yayınlamanızı sağlar.

Kliplerle hâlâ bağlantı kurabilir, onları hareket ettirebilir, müzik ve düzenlemeleri değiştirebilirsiniz, sadece hepimiz iyi giderse, yapmanız ihtiyaç duyulan iş fazlaca fazla olmayacaktır. Bundan dolayı herşeyi GoPro hallediyor.

Bir önceki yazımız olan Apple Music Aboneliğini İptal Etmek İstiyor Musunuz ? başlıklı makalemizde Aboneliği, abonelik iptal etme ve app family iptal hakkında bilgiler verilmektedir.

GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Volvo Xc40 2018 Fiyat Ve Özellikler Türkiye’den son dakika Kudüs açıklaması iPhone 8 Ve iPhone 8 Plus Tanıtımı | Teknik Özellikleri | Türkiye’de Kaç Para ? Çamlıca Tepesi Gezi Rehberi Erkeklerde Cinsel Sorunlar Ve Tedavileri Kolay Saç Modelleri Ve Yapılışları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır