Geçmişten Günümüze Tv Ekranlarında Yaşanan Olaylar

Ana Sayfa » Güncel » Geçmişten Günümüze Tv Ekranlarında Yaşanan Olaylar

Geçmişten Günümüze Tv Ekranlarında Yaşanan Olaylar

Gün geçmiyor ki vatanımızda bir haber daha bomba tesiri yaratmasın. Peki senelerdir her insanın hafızasına kazınan, unutulmaz magazin haberleri hangileridir gelin hep birlikte hatırlayalım.

1)Tabiat Bekleriz’in Kulaklarını Yapıştırması

magazinler

Meşhur manken hususi bir çağrı için saçlarını topuz yaptırıyor fakat kulaklarındaki büyüklükten rahatsız olunca yapıştırıcı ile kulaklarını geriye doğru yapıştırıyor. Saatler ilerledikçe Tabiat Bekleriz’in kulakları, çağrı esnasında kızarmaya başlıyor ve etraftan uyarı geliyor. Derhal doktora götürülen Bekleriz’e müdahale ediliyor. Çeşitli kremler ile kulaktaki yapıştırıcı sökülüyor. Ondan sonra gazetecilere “Bunu hep yapıyorum yalnız bu sefer yapıştırıcının üzerine saç spreyi de sıktım o yüzden bu kadar fena oldu” dedi. Bu vaka ile oldukça gündeme gelen Bekleriz, “Organlarıyla meşhur olan ilk insanım” diyerek de son noktayı koymuştu.

2)Kaya çilingiroğlu’ndan en büyük gaf

kaya çilingiroğlu

Bir zamana damgasını vuran magazinler, Çilingiroğlu ile de sarsılmıştı. Gece bir eğlence mekanından çıkarken gazetecilerin “Ferrariniz iyi mi” sorusunu oldukça başka anlayan Çilingiroğlu, “Siz Feraye’yi nereden tanıyorsunuz” demesiyle Hülya Avşar’ı Feraye Tanyolaç ile aldattığını ağzından kaçırması uzun süre konuşulan bir gaf oldu.

3)Hande Ataizi’nin cama sıkışması

hande ataizi

O zamanlar burnuna yeni güzel duyu yaptıran Hande Ataizi, bandajıyla görüntü alınmaması için bulunmuş olduğu türkü barın camından kaçmak istemişti fakat cam o denli dardı ki Hande Ataizi benzer biçimde çıtı pıtı biri bile geçemeyip cama sıkışmıştı. Tam bahçe tarafına atlayacağı sırada sıkışan Hande Ataizi, burnundaki bandajıyla poz vermek istemezken daha zor durumda poz vermek mecburiyetinde bırakılmıştı.

4)”Hakim bana taktı”

Bir zamanların meşhur ve güzel mankeni Duygu Ulaş, 2004 senesinde otomobiliyle bir kaza yapmıştı ve bu kaza sonucu bir kişinin yaralanmasına sebep olmuştu. Bunun üstüne mahkemeye çıkan Duygu Ulaş’a 3 ay hapis cezası verilmesi üstüne Ulaş’ın yapmış olduğu izahat “Hakim bana taktı” olmuştu.

5)Esra Erol’dan Gaf

Esra Erol

İzdivaç programlarının yaratıcısı, samimiyetiyle halkın sevgisini kazanan Esra Erol, 2011 senesinde katılmış olduğu “Söz Aramızda” programında da fazlasıyla samimi olarak bir gafa imza atmıştı. Programda Erol’a, “Sen hep bu şekilde neşeli ve enerjik misindir” diye sorulduğunda, bazı durumlarda hakkaten kederli bulunduğunu dile getiriyor ve şöyleki bir örnek veriyor: “Yağmurlu fena günlerde otobüslerde tıkış tıkış üst üste giden insanları görünce ağlıyorum” diyerek samimiyetinin dozunu kaçırıyor.

6)İsmail Türüt’ün Kaburga Kırması

ismail türüt

2003 senesinde Mehmet Eli Erbil’in sunuculuğunu yapmış olduğu Çarkıfelek programına katılan İsmail Türüt ve Aysel Gürel, gecenin sonunda asla beklenmeyen bir vakayla programı bitirdiler. Mehmet Ali Erbil her zamanki muzurluklarını yapmış olup Aysel Gürel’e sataşıyordu, bunun coşkusuna kapılan İsmail Türüt de Aysel Gürel’in üstüne atlayınca olanlar oldu ve Aysel Gürel’in 5 kaburgası birden kırıldı.

7)Bülent Ersoy’un Kurşunlanması

bülent ersoy

1989 senesinde Adana’da verdiği bir konser esnasında, bir seyircisinden “Çırpınırdı Karadeniz” isteği geliyor Bülent Ersoy’a. Bu isteği gerçekleştirmeyen Bülent Ersoy o seyircisi tarafınca kurşunlanıyor ve bir böbreğini kaybediyor.

8)”Ne Dedin Sen”


Günümüzde de hala konuşulan “Ne dedin sen” vakası, Hande Ataizi ile Sevda Demirel içinde olmuştu. Hande Ataizi ile Sevda Demirel içinde süregelen ufak atışma, Ataizi’nin “En azından ben sen benzer biçimde polis tarafınca basılmıyorum” demesiyle tokatların havada uçuşmasına sebep olmuştu.

Bir önceki yazımız olan Hasta Olmanızı Engelleyecek Beslenme Önerileri başlıklı makalemizde beslenin, Daha ve Doğru hakkında bilgiler verilmektedir.

Geçmişten Günümüze Tv Ekranlarında Yaşanan Olaylar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SteersMan14 Eylül 2017

Listede Ozan Güven yok 😀

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Blake Lively Instagram

Blake Lively Instagram 25 Mayıs 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kadınlarda Genç Görünmenin Yolları Menopoza Girerken Nasıl Beslenmeli Gece Yatarken Yapılacak Yüz Maskesi Pazının Faydaları İbrahim Saraçoğlu Dünyadaki Tüm Havalimanlarının Wi-Fi Şifresini Öğrenmek İster Misiniz ? Yavru Kediye Tecavüz Olur Mu ? Oldu !!!

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır