Geçmeyen Cilt Lekeleri İçin Formül

Ana Sayfa » Güncel » Geçmeyen Cilt Lekeleri İçin Formül

Koca bir yaz sezonu geride kaldı fakat güneş ışınlarının ciltlerde oluşturduğu lekeler o denli kolay giderilemiyor. 

Cilt lekelerinin tek sorumlusu güneş ışınları değil doğal ki. Gebelikten meydana gelen hormonal değişimler, çeşitli ilaç kullanımları, doğuştan yada çocuklukta oluşan lekeler de kurtulmak için yoğun çaba gösterilen cilt sorunlarının başlangıcında geliyor.

Cilde rengini veren melanin pigmentleri cildin bir bölgesinde biriktiğinde o bölgede cildin naturel renginden daha koyu bir kir oluşuyor. Bu lekeler genel anlamda yüz, boyun, dekolte bölgesi ve ellerde oluşmakla beraber, yazları güneşe maruz kalan tüm vücut bölümlerinde de etkili olabiliyor.

Sinoz Kozmetik tarafınca üretilen ve markanın en fazlaca tercih edilen lokomotif ürünü olan Kir Kremi, ciltte zaman içinde oluşmuş lekelerden yazın ortaya çıkan güneş çillerine, sivilcelerden siyah noktalara kadar ciltte oluşan renk tonu farklılıklarının görünümünü azaltmaya destek oluyor.

İçerisinde fazlaca sayıda nebat aslı bulunan Sinoz Kir Kremi ek olarak hamilelik ile beraber oluşan lekelenmelere karşı da kullanılabiliyor. Bilhassa ellerde oluşan yaşlılık lekelerinde ve ciltte oluşan renk tonu farklılıklarının görünümünü azaltmada Sinoz Kir Kremi ilk başvurulacak kurtarıcılardan biri.

Aynı sefa, jojoba yağı, papatya ve meyan kökü ekstraktı içeren Sinoz Kir Kremi, negatif dış şartlar altında oluşan lekelere karşı deride pigmentlerin dengeli şekilde yayılmasını ve cilt renginin naturel haline dönmesini sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan 40 Yaşından Sonra Hamile Kalanlar Kadınlar Kulübü başlıklı makalemizde 39 yaşında hamilelik, 40 yaşında hamile kalmak için ne yapmalı ve 40 yaşında hamilelik belirtileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Geçmeyen Cilt Lekeleri İçin Formül - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Blake Lively Instagram

Blake Lively Instagram 25 Mayıs 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Monosodyum Glutamat İçeren Gıdalar Bu Mekanları Mutlaka Görün ! Tüyleriniz Ürperecek Vietnam Gezi Tavsiyeleri Sağlıklı Yaşam Koçunuz Geldi | Sağlık Yaşam İçin Önemli Tavsiyeler Keşfedilmesi Gereken Efsane Filmler Kuşağı Erkek Ortaokul Mezuniyet Kıyafetleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır