Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar Hangileridir?

Ana Sayfa » Güncel » Faizsiz Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar Hangileridir?

Faizsiz Taksitli Nakit Ön ödeme Almak Mümkün mü? Faizsiz Nakit Ön ödeme Veren Bankalar Hangileridir?

Nakit ön ödeme aslına bakarsak sizin olmayan paranın bankalar tarafınca kullanımınıza sunulması üstüne ortaya çıkan bir sistemdir. Evet yanlış duymadınız sizin olmayan bir parayı bankalar sizin harcamanız için kullanıma sunuyorlar. Bankalar müşterilerinin kullanımına sundukları bu parayı faizi ile beraber geri istemekte fakat bazı bankalar bu faizi istememektedir.

Faizsiz komisyonsuz nakit ön ödeme, faizsiz masrafsız nakit ön ödeme ve faizsiz masrafsız taksitli nakit ön ödeme veren bankalar maalesef şuan oldukca azca fakat yok demek yanlış olur. Bizde bu gün konumuzda biz için en iyi nakit ön ödeme veren ve verdiği ön ödeme için vade farkı istemeyen bankalardan bir kaç tanesini derlemek istedik.

Faizsiz nakit ön ödeme kampanyası şuan için oldukça banka tarafınca desteklenmiyor sebebi ise bankaların nakit olarak müşterilerine parayı vermek istememesi. Şundan dolayı verilen avanstan faiz alamıyorlar.

Konumuzun başlangıcında değinmemiş olsak da aslen nakit ön ödeme bir fazlaca alan kişi için can simidi dense yanlış olmaz. Şundan dolayı nakit ihtiyacının aniden nerede karşınıza çıkacağı belli olmaz. Sıhhat olur, birde almanız ihtiyaç duyulan bir ürün ve ya bir ihtiyacınız olur bunu karşılamak için mecburen ön ödeme çekmek zorunda kalabilirsiniz.

Vade ayrımsız nakit avanstan daha iyisi ise faizsiz taksitli nakit avansdır. Faizsiz taksitli nakit ön ödeme veren bankaları da yazımızın sonunda paylaşacağız.

Faizsiz Nakit Ön ödeme Kampanyası Nedir?

Vatandaşın gereksinim duydukları nakit ihtiyacını birazda olsa karşılamak ve müşterilerinin bankaya duyduğu itimatı ve sevgiyi çoğaltmak için bankalar bu yöntemi kullanmaktadırlar.

Bu meydana getirilen faizsiz ön ödeme kampanyası ile bankalar müşterisi olan kişilere taksitli para verecekler.

Örneğin acilen paraya ihtiyacınız ve hesabınızda para maalesef yoktur. Bu durumda yapmanız ihtiyaç duyulan şey kredi kartınız ile müşterisi olduğunuz bankadan nakit avansınızı kullanmayı talep etmektir. Bir kaç dakika içinde bankadan faizsiz parayı çekmiş olacaksınız.

Faizsiz Nakit Ön ödeme Kampanyası İçin Ne Yapmak Lüzumlu?

Faizsiz nakit ön ödeme ve faizsiz taksitli nakit ön ödeme için yapmanız ihtiyaç duyulan şey ilk olarak bankanıza uğramak olacaktır. Bundan dolayı nakit ön ödeme her karta tarif olmaya bilir. Eğer şubeye gidemiyorsanız müşterisi olduğunuz bankanın satın alan hizmetleri numarasını arayarak mevzu hakkında informasyon almanız parayı sıhhat ve sıkıntısız kullanma açısından önemlidir.

Faizsiz parasız taksitli nakit ön ödeme için öteki bir durum çektiğiniz parayı ödeyemem durumudur. Peki bu durumda ne olacaktır.

Faizsiz Nakit Ön ödeme Çektim Fakat Borcumu Ödeyemiyorum Ne Olur?

Nakit ön ödeme mevzunun başlangıcında da belirttiğimiz şeklinde bankaların kullanımınıza sunmuş olduğu sizin olmayan bir paradır. Eğer siz bu parayı dikkatsiz bir halde harcarsanız ödeme mevzusunda sorun çekmeniz maalesef kaçınılmaz bir hal alabilir.

Nakit ön ödeme çekmeden ilkin bankanızla konuşmanız burada oldukca önemlidir. En fena durumu bankanızla konuşmanız para mevzusunda sizin kafanızda her şeyin şekillenmesini elde edecektir. Bankalar ödeyemediğiniz yada gününü geçirdiğini nakit ön ödeme için bir faiz uygulamasını gitmektedir.

Eğer faiz ödeme durumuna düşerseniz kim bilir banka sizden almadığı faiz miktarını buradan çıkaracaktır. Bundan dolayı bu duruma oldukça dikkat etmek gerekmektedir. Bundan daha kötüsü kim bilir banka haciz yoluna kadar giden sonuçlar doğura bilir.

Faizsiz Nakit Ön ödeme Borcumu Geciktirirsem Ne Olur?

Vadesiz nakit avansınızın borcunu geciktirmeniz durumunda banka borcunuza gecikmeden dolayı günlük faiz uygulayabilir. 0 faizli nakit ön ödeme içinde tekrardan faiz vermek insanı üzer.

Sıfır taksitli nakit ön ödeme için bankları yazalım.

Faizsiz Nakit Ön ödeme Veren Bankalar Hangileridir?

  • Güvence Bankası : 0 faiz taksitli nakit ön ödeme için gideceğiniz ilk bankalardan bir tanesi Güvence Bankasıdır. Aylık 63 tl tutarındaki nakit avansınız bankanızdan kullanabilirsiniz. Sıfır faizli nakit ön ödeme için güvence bankası müşterilerine ayda 63 TL limit koymuştur. Ek olarak Güvence Bankası 500 TL den 20 000 TL ye kadar nakit ön ödeme kullanıma sunmaktadır. Bu nakit avansı 5 ile 9 aya içinde ödeme şartı koymaktadır. Yinede Güvence Bankasından faizsiz taksitli nakit ön ödeme kullanacaksınız banka ile iletişime geçmede yarar vardır.
  • AkBank : Akbank Faizsiz taksitli ön ödeme çekme lüksünü sunan öteki bankalardan bir tanesidir. Faizsiz nakit avansı için Akbank şubelerine gitmeniz kafi olacaktır.
  • Finansbank Katarın almasıyla QNB Finansbank olan ve oldukca fazla satın alan potansiyeli olan Finansbank, Card Finans Kartı olan müşterilerine faizsiz nakit ön ödeme imkanı sunmaktadır. Acil bir gerekseme durumunda ve birde QNB Finansbank müşterisiyseniz yapmanız ihtiyaç duyulan şey faizsiz taksitli nakit avansın tadını çıkartmak olacaktır.
  • Ziraat Bankası : Türkiye’nin ilk Bankası olma unvanının elinde bulunduran Ziraat Bankası müşterilerine taksitli nakit ön ödeme imkanı sunmaktadır. Ziraat bankası müşterilerine 9 aya kadar ödeme imkanı sunan Ziraat Bankası günlük vade çekimin 100 TL ile sınırlandırmıştır. Çekebileceğiniz en fazla meblağ aylık 10000 lira faizsiz nakit avansdır.

Bir önceki yazımız olan Hasta Olmanızı Engelleyecek Beslenme Önerileri başlıklı makalemizde beslenin, Daha ve Doğru hakkında bilgiler verilmektedir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar Hangileridir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyanın En Büyük Toprak Kayması Çin’de Gerçekleşti Araç İçi Telefon Tutucu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Yaşlanmayı Geciktirmek İçin Yapılan Çalışmalar Oyuncularını Trolleyen 7 Oyun Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı Evlendi ! A Vitamini Faydaları Ve Zararları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır