Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook Watch ABD’deki tüm kullanıcıların erişimine açıldı

Ana Sayfa » Güncel » Facebook Watch ABD’deki tüm kullanıcıların erişimine açıldı

facebook-watch-060917Feysbuk’un videolara ve orijinal içeriklere yer veren platformu Feysbuk Watch geçtiğimiz ay duyurulmuştu. Toplumsal paylaşım sitesi, servisi ABD’deki kullanıcılara dağıtmaya da geçtiğimiz hafta itibarıyla başlamıştı. Platforma artık ABD’deki tüm Feysbuk kullanıcıları erişebiliyor.

Watch’a Feysbuk’un haber kaynağındaki video ikonunun yerini alan ikon üstünden erişiliyor. Platformda amatör içerik oluşturucularının videolarının yanı sıra National Geographic şeklinde yayıncıların videolarına da erişilebiliyor.

Feysbuk, yeni platformuyla YouTube’daki içerik sahiplerine videolarını yayınlamaları için alternatif bir sahne sunuyor. “Dirty Jobs” ile ünlenen Mike Rowe’un Feysbuk için “Returning the Favor” adlı bir program hazırlaması, toplumsal paylaşım sitesinin neyi hedeflediğinin anlaşılması mevzusunda destek olabilir. Söz mevzusu program, platformun ana sayfasında öne çıkarılan içerikler içinde yer ediniyor. Toplumsal ağların en popüler hesaplarından önde gelen Humans of New York da Feysbuk’un platformunda hususi bir programa haiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp söyleşi ekranı üstünden uçuş bilgilerini göndermeyi kontrol ediyor

Feysbuk Watch ile gelişme stratejisi doğrultusunda hareket ediyor

Feysbuk bir süre ilkin ABD’deki Latin seyirci kitlesine yönelik bazı popüler YouTube programlarını geçirme etmişti. Beyzbol maçlarını da canlı olarak gösteren şirket, geleceği için orijinal video içeriklerinin büyük ehemmiyet taşıdığına inanıyor. Stratejisini de bu ehemmiyet doğrultusunda şekillendiren Feysbuk, Watch ile bu strateji içinde attığı adımlara bir yenisini daha ekledi.

Bir önceki yazımız olan iOs 11 Tanıtım Videoları Yayınlandı | Yeni Özellikler Herkesi Şaşırtacak başlıklı makalemizde ilgili, video ve Yayınlandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook Watch ABD’deki tüm kullanıcıların erişimine açıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

2017’nin En İyi Android Uygulamaları Zift Lekesi Ayakkabıdan Nasıl Çıkar ? Menisküs Yırtılması Nasıl Anlaşılır ? Hyundai i30 Fastback Tanıtıldı Filmlerde Sürekli Dinlediğiniz Ve Aklınızda Kalan Müzikler Var Hani ! Depresyon Nedenleri Ve Belirtileri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır