Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Facebook Stories Özelliği Nasıl Kullanılır ?

Ana Sayfa » Güncel » Facebook Stories Özelliği Nasıl Kullanılır ?

Feysbuk’un Stories uygulaması bir türlü istenilen verimi alamadı. Fakat Feysbuk geri adım atmak yerine gözünü Instagram’a dikti. Feysbuk, Stories hususi durumunu kullanmamız için elinden geleni yapıyor.

Yeni kontrol edilen bilhassa, Instagram’da paylaştığınız hikayenizi direkt olarak Feysbuk’ta da paylaşabileceksiniz. Birbirine bağlı olan Instagram ve Feysbuk hesaplarınızı kullanarak Instagram için çektiğiniz hikayeyi aynı anda Feysbuk Stories üstünde de paylaşabilmenize olanak elde eden bu yeni özellik Twitter’da göze çarptı.

Şu anda kontrol edilen bu yeni özelliğin içinde ne olduğu tam olarak belli değil. Instagram sözcüleri bu testin yapıldığını kabul etseler de mevzu ile ilgili daha çok bir informasyon paylaşmıyorlar. Mevzuyla ilgili bir Instagram sözcüsü; “Uygulamamızı devamlı daha iyiye götürmek adına emek harcamalar yapıyoruz. Sevdiklerinizle, sizin için mühim olan anları paylaşmanızı kolaylaştırmak adına çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda geleceğe dair daha çok söyleyeceğimiz bir şey yok.” diyor.

Feysbuk ve Instagram’ın böylesine yakın temasta olması bir nebze şaşırtıcı. Şimdiye kadar iki uygulama birbirinden ayrı tutulmuştu hep zira. Fakat zor zamanlarda zor kararlar vermek gerekebiliyor.

Feysbuk’un hikayeler özelliği ile ilgili tutkusu aşikar. Ilkin Instagram’da süregelen serüven WhatsApp, Messenger ve son olarak ana Feysbuk uygulamasına gelmişti. Instagram ve WhatsApp’ta kullanıcılar tarafınca sevilen uygulama bir halde Feysbuk’ta bir türlü oturamamış ve kabul görmemişti. Instagram Stories’i kullanan 250 milyon günlük kullanıcının enerjisini kullanarak bir ivme kazandırmak istemesi anlaşılabilir.

Bakalım bu yeni bilhassa Feysbuk’ta yeni hikayeler görecek miyiz yoksa gene hüsranla mı sonuçlanacak?

Bir önceki yazımız olan Eylül Ayında Gidilecek Huzur Dolu 7 Yer  başlıklı makalemizde Ayında, Dolu 7 Yer  ve ekim ayında nerede denize girilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook Stories Özelliği Nasıl Kullanılır ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Uçakta Rahat Uyuma Yöntemleri Hesap İşletim Ücretini Geri Almak Mümkün Mü? Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir ? Bal Sarısı Saç Rengi Modelleri Nasıl Yapılır ? Maden Suyunun Zararları Nelerdir ? Sakal Ekimi Fiyatları 2018

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır