Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Evsid, Üyelerini Dünya Pazarları ile Tanıştırıyor

Ana Sayfa » Genel » Evsid, Üyelerini Dünya Pazarları ile Tanıştırıyor

EVSİD Dünya Pazarına Taşıyor

Ev ve Mutfak Eşyaları Üreticileri Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği bünyesinde bulunan üyelerini dünya pazarına taşıyor. İlk olarak 2014 yılında kurulan dernek şimdilerde 148 üyesi bulunmakla birlikte bünyesinde bulunan üyelerini ülkemiz pazarındaki üretim ve satış hacmini dünya pazarlarına aktarmaktadır. Bu dernek bünyesinde yer alan üyeler sadece ev ve mutfak eşyası üreticilerinden olup mutfak eşyası üreticileri başta olmak üzere bu sektörde hizmet veren kuruluşlardır. Derneğin ana amaçlarından biri olarak ülkemizdeki Türk ev ve mutfağını dünya pazarlarına taşımak ve bununla birlikte üyelerinin daha çok üretim ve satış hacmine sahip olmalarını sağlamaktadır.

Sektörde Daha Fazla Gelir Elde Etme İmkânı

Ülkemiz pazarında ev ve mutfak eşyası üreticileri arasında yer alan plastik eşya üreticileri başta olmak üzere bu sektörde yer alan firmaların daha fazla kazanç elde etme adına EVSİD bünyesine üye olmak kaydıyla dünya pazarlarına açılabilirler. Sektörün içerisinde yer alan firmalar ister üretim amaçlı ister satış odaklı olsun ülkemiz pazarının dışında dünyanın farklı ülkelerinde söz sahibi olmak istiyorlarsa derneğin çeşitli imkanlarından faydalanabilirler. 2014 yılından beri hizmet veren dernek her geçen gün artan üye sayısı ve dış ülkelerdeki söz sahipliği bakımından üyelerine büyük imkanlar sunmaktadır. Ev ve mutfak eşyası üreticileri sahip oldukları üretim ve satış teknolojilerini dernek vasıtasıyla daha da geliştirip kendi müşterilerine en iyi hizmeti verebilme şansına da sahipler.

EVSİD İle Büyümeye Hazır Mısınız?

Banyo eşyası üreticileri başta olmak üzere ev ve mutfak eşyası üreticileri sektörün içerisinde henüz yeni bir sivil toplum kuruluşu olan EVSİD bünyesine katılarak güçlü sermayeye ve sektörün içerisinde büyümeye devam etmektedirler. Firma sahipleri sahip oldukları imkanlar doğrultusunda üretimlerini ülkemiz pazarında dünya pazarlarına taşıma fırsatına bu dernek aracılığıyla sahip olabilmektedirler. Her türlü üretim ve satış desteğini geliştirme adına EVSİD aracılığıyla yeni nesil teknolojik imkanlar doğrultusunda sağlayabilmektedir. Ev ve mutfak eşyası üreticileri bundan böyle kendi sektöründe yer alan sivil toplum kuruluşu sayesinde yurt içinde sahip oldukları imkanların aynısını yurt dışında da bulabilmektedirler.

Bu yazı; Evsid.org’dan alınmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bursa'nın En İyi Pergole Üreticisi başlıklı makalemizde Bursa pergole, Bursa pergole firması ve Pergole Bursa hakkında bilgiler verilmektedir.

Evsid, Üyelerini Dünya Pazarları ile Tanıştırıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ödem Şişkinliğinizi Atacak Mucizevi 8 Yiyecek Grip Ve Nezleden Nasıl Kurtulurum ? Atatürk Arboretumu Nerede ? Nasıl Gidilir? Dünyanın En Zenginleri Listesi | Aralarında Türk Var Mı Acaba ? Valizim Küçük Eşyam Çok Diyorsan Mutlaka Oku Wikipedia Erişimi Engelledi Mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır