Erkeklerin Kadınlarda Vazgeçemediği 10 Özellik

Ana Sayfa » Güncel » Erkeklerin Kadınlarda Vazgeçemediği 10 Özellik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bilimin yalnızca hastalıklara deva bulmak yada uzaya çıkmak şeklinde şeylere düşünüyor olabilirsiniz, pek oldukca şahıs şeklinde. Fakat bilimin, bilhassa de psikoloji biliminin üstünde en fazlaca çalmış olduğu bir öteki mevzu da insan ilişkileri ve etkileşimleri. Bu içeriğimizde sizlere çeşitli araştırmalardan derlenmiş, “Bir adam bir hanımda en fazlaca nelerden etkilenir” sorusuna yanıt veren bilgiler sunacağız, buyurun okumaya.

Dudaklar

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Etkilendiği Özellikler

Manchester Üniversitesi’nde meydana getirilen bir araştırmaya bakılırsa adamların en çekici bulmuş olduğu vücut kısımlarından birinin dudak olduğu kanıtlanmış durumda. Angelina Jolie yada Scarlett Johansson şeklinde meşhur bayanların dudaklarını bir düşünün, araştırmaya hak veriyorsunuz değil mi? Bilhassa güzel bir rujla dudaklarınızı daha da çarpıcı ve çekici hale getirebilirsiniz, mesela kırmızı rujun modası asla geçmiyor.

Bir önceki yazımız olan Bozanın Faydaları İbrahim Saraçoğlu başlıklı makalemizde Atıyor, boza kabız yaparmı ve boza şeker hastalarına zararlımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Erkeklerin Kadınlarda Vazgeçemediği 10 Özellik - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ağrı Kesici Bitkiler İbrahim Saraçoğlu Efsane Dizi Çılgın Bediş’te Yer Almış 15 Oyuncunun Şimdiki Halleri Son Günlerde Açlık Hissiniz Kaybolduysa Dikkat Edin ! Mevsim Değişikliği İnsanları Nasıl Etkiler ? Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları Kadınlarda Genç Görünmenin Yolları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır