En Çabuk Etki Gösteren Diyet

Ana Sayfa » Güncel » En Çabuk Etki Gösteren Diyet

Rejim meydana getiren kişiler, sonuca derhal ulaşmak istiyorlar, fakat..

Kişinin kendi isteği ile süratli zayıflaması günlük enerji alımının azalması yada harcamış olduğu enerjiyi egzersiz ile çoğaltması temeline dayanır. Süratli kilo kaybı genel anlamda düşük kalorili ve proteini yüksek rejimlerle sağlanır. Bu tür rejimlerde düşük karbonhidrat ve ilk günlerde yaşanmış olan su kaybı sebebiyle ortaya çıkan süratli kilo kaybı yüz güldürücüdür.

Bu rejimlerde yan tesir olarak başağrısı, bulantı, ishal, halsizlik sıkça gözlenir. Ek olarak süratli kilo vermeyi elde eden sadece kalıcı olmayıp daha çok kilo almaya çağrı eden rejimler olup, sıhhat açısından önerilmemektedir. Proteini yüksek düşük kalorili diyetlerin kolesterol açısından da varlıklı olması kalp hastalığı açısından fazlaca mühim bir risktir. Şu sebeple proteini yüksek karbonhidratı düşük rejimde ekmek ve türevleri kısıtlanır yerine, hayvansal kaynaklı besinler daha çok verilir (tavuk, balık, süt, peynir, yoğurt, et ürünleri şeklinde). Oldukça düşük kalorili rejim yapanlarda görülen öteki bir risk de safra kesesi problemidir.

Rejim meydana getiren kişiler, sonuca derhal ulaşmak istiyorlar, sadece seneler devam eden yanlış beslenme alışkanlıkları sebebiyle bozulan metabolizmalarının bir yada iki ay benzer biçimde kısa sürede düzelmesinin imkânsız bulunduğunu zor kabul ediyorlar. Kilo vermekten fazlaca elde edilmiş kiloyu korumak ve kişilerin su ile kas kaybı yerine yağ kaybetmeye yönelik rejimleri tercih etmeleri daha doğru oysa.

DOĞRU DİYET Mİ ACABA?

• Size verilen programı deneyin

• Tüm gıda grupları bir günlük rejim içinde içeriyor mu?

• Bu besinler daima alışveriş yaptığınız süpermarket yada manavda var mı?

• Yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun mu?

• Program sevdiğiniz gıdaları yemenize de müsaade ediyor mu?

• Bir tek birkaç hafta değil yaşam boyu uygulayabileceğiniz bir program mı?

Bir önceki yazımız olan Çocuğun Para Yutması Uzman Tv başlıklı makalemizde 1 tl yuttu, çocuğum 1 lira yuttu ve Çocuğun hakkında bilgiler verilmektedir.

En Çabuk Etki Gösteren Diyet - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Blake Lively Instagram

Blake Lively Instagram 25 Mayıs 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

El Ayak Hastalığı Belirtileri Nelerdir ? Sürekli Mide Ağrısı Çekenler Dikkat ! Balık Temizlemenin Püf Noktaları Çarpık Bacaklı Olmaktan Artık Korkmayın Çekimleri Bitmiş Olmasına Rağmen Gösterime Giremeyen Filmler Kuşburnu ve Kuşburnunun Faydaları Nelerdir ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır