Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Emre Erdemoğlu “Aysel” Koleksiyonunu Tanıttı

Ana Sayfa » Kadın » Emre Erdemoğlu “Aysel” Koleksiyonunu Tanıttı

Meşhur tasarımcı Emre Erdemoğlu, İstanbul Fashion Week kapsamında “AYSEL” adını verdiği, siyah ve kırmızının, beyaz ile buluşmuş olduğu 2018 İlkbahar / Yaz koleksiyonunu görkemli bir giyim gösterisi ile tanıttı.

İstanbul Moda Haftasında Gökhan Türkmen’de Podyuma Çıktı

İstanbul Fashion Week 2018 kapsamında gerçekleşen Emre Erdemoğlu defilesi Sıkıntılı Center’da iş, sanat ve toplum yaşamının meşhur simalarının katılımıyla gerçekleşti.

Emre Erdemoğlu “Aysel” Koleksiyonunu Tanıttı

Emre Erdemoğlu “Aysel” Koleksiyonunu Tanıttı

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafınca düzenlenen EİB Moda Tasarım Yarışması’nda kazanılmış olduğu ödül sonrasında Ulusal ve internasyonal birçok yarışmada ödül sahibi olan başarıya ulaşmış tasarımcı Emre Erdemoğlu’nun 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda Aysel Gürel’in 15 şarkısı resmedilerek koleksiyona işlendi. Tüm detaylarda şarkı içinde geçen ve Erdemoğlu’nun en önemsediği sözler nakış, baskı, işleme ve dokuma teknikleriyle koleksiyonun bütününde kullanıldı.

Emre Erdemoğlu “Aysel” Koleksiyonunu Tanıttı

Büyük bir Aysel Gürel hayranı olan tasarımcı, Aysel’in şarkılarını ek olarak print tekniğiyle tüm koleksiyonun iç detaylarında kullandı. El işlemesi dantel kabanlar, print desenli kimonolar, röpteşambır formlar, oversize nakışlı kabanlar, boncuk işlemeler, 70’ler stili kare kemik gözlükler, kıpkırmızı uzun el örmesi saçaklı kemerler ve görkemli rugan ayakkabılar defilede izleyenleri büyüleyen parçalar arasındaydı.

Ocak ayında İtalya’da yeni koleksiyon lansmanını gerçekleştirecek olan başarıya ulaşmış tasarımcı, büyüleyen defilesini sahnede Gökhan Türkmen ile yürüyerek tamamladı. Defileyi Keremcem, Soner Sarıkabadayı, Rober Hatemo, Emre Kaya , Zeynep Mansur,Yiğit Dikmen benzer biçimde meşhur adların yanı sıra büyük bir davetli kitlesi izledi.

Emre Erdemoğlu “Aysel” Koleksiyonunu Tanıttı

Koreografisini Öner Evez’in üstlendiği defilenin müzikleri Oben Budak imzası taşıdı. Styling de Alexander Kokoskeriya ile çalışan başarı göstermiş modacı davetlilerden her zamanki benzer biçimde tam not aldı.

Bir önceki yazımız olan 14 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları başlıklı makalemizde 2017, Burç ve Eylül hakkında bilgiler verilmektedir.

Emre Erdemoğlu “Aysel” Koleksiyonunu Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Her Okul İçin Mutlaka Uygulanması Gereken Muhteşem Fikir Jaybird Run Ve Freedom 2 Kablosuz Kulaklıklarını Duyurdu Ağrı’da Gezilecek Yerler Ve Konaklama Önerileri | Ağrı Gezi Rehberi Ios 11’de Hangi Özellikler Var ? Borsa Nasıl Oynanır Video Siz Hiç Sebzeli Taco Yediniz mi ?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: