Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Call of Duty: Black Ops 3’ün Tanıtımı

Ana Sayfa » Güncel » Call of Duty: Black Ops 3’ün Tanıtımı

Dünyanın en popüler oyun serilerinden Call of Duty’nin son halkası Call of Duty: Black Ops 3’ün tanıtım videosu yayımlandı.

Youtube’da bir tek 1 gün içinde 8 milyon kez izlenen video, mühim bir yeniliğin ortaya çıkmasına da vesile oldu. Call of Duty fanatikleri 2013 senesinde ilk kez ‘Ghosts’ ile hanım kişiliklerle oynama fırsatı yakalamıştı. Sadece bu seçenek bir tek ‘multiplayer’ moduyla sınırı olan kalmıştı.

Call of Duty: Black Ops 3’de ise kullanıcılar öykü modunda hanım karakterle oynayabilecek. Call of Duty’nin yapımcısı Treyarch Studio’nun başkanı Mark Lamia Black Ops 3’ün ‘cinsiyet mevzusunda yansız’ bulunduğunu belirtti.

Lamia, 6 Kasım’da tüketiciyle buluşacak Black Ops 3’ün bugüne kadarki en derin ve varlıklı Call of Duty bulunduğunu belirtti.

Bir önceki yazımız olan Hasta Olmanızı Engelleyecek Beslenme Önerileri başlıklı makalemizde beslenin, Daha ve Doğru hakkında bilgiler verilmektedir.

Call of Duty: Black Ops 3’ün Tanıtımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Uykuda Gelen Sinsi Hastalık ‘ Uyku Apnesi ‘ Dalgalı Saçlar İçin 2018 Yılına Özel Stil Önerileri Hızlı Zayıflama Diye Bir Şey Var Mı ? Üşümeyi Önleyen Yiyecekler Nelerdir ? Instagram’ın Aylık Kullanıcı Sayısını Duyduğunuzda İnanamayacaksınız ! İyi Bir Lider Olmak İçin Bu 6 Özellik Çok Önemli

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır