Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bal Sarısı Saç Rengi Modelleri Nasıl Yapılır ?

Ana Sayfa » Güncel » Bal Sarısı Saç Rengi Modelleri Nasıl Yapılır ?

Sarı saç birçok bayanın olmazsa olmaz saç rengi olmakla beraber birçok kişinin de hayatında minimum bir kere kullanmayı istediği sadece cesaret edemediği bir renktir. Sadece sarı saç rengine geçiş yapılacaksa ilk olarak kendi özelliklerimizi tanımalı‚ buna uygun olan tonu doğru şekilde seçmeliyiz. Güzel bir tercih ve uygulama ile oldukca iyi sonuçlar elde edilebileceği şeklinde aksi taktirde kişiyi olduğundan oldukça daha yanlış ve fena bir sonuca sürükleyebilir.

Sarı saç rengi tonları içinde oldukca fazla alternatif bulunuyor. Bu alternatifler sayısız olsa da bazı dönemler bazı renkler daha ön plana çıkarak bazı tonlar ise daha demode bir idrak oluşturabiliyor. Son yıllarda trend olan bir saç rengi olarak bal saç renginden bahsetmekte yarar var. Bal rengi sıcak tonu ile birçok ten rengine haiz bayana yakışıyor ve size tek başına alımlı bir hava vermeye destek oluyor.

Ilk olarak bal saç renginin iddialı bir renk bulunduğunu söylemekte yarar var. Bu yüzden bu rengi uygulamayı düşünen bayanların dikkatli olması gerekiyor. Dikkat çekici olmaktan ve çarpıcı bir idrak oluşturmaktan hoşlanan biri iseniz sizin için ideal olabilir. Sadece daha oldukca sadelikten yana olan ve fizyolojik özellikleri ile dikkat çekmekten hoşlanmayan bir hanımefendi için bu oldukça iyi bir tercih olmayabilir.

Haiz olduğu sıcak tonajı ile beraber bal rengi saçlar kendini taşıyan hanıma alımlı bir hava verir. Sadece hangi ten rengine haiz olduğunuz da bu aşamada mühim bir parametre oluyor. Bal rengi sarı renkler içinde fazlaca fazla ten rengine hitap edebilen bir renk. Öncelikli olarak beyaz tende bayanlara oldukça yakıştığını söyleyebiliriz. Bu şekilde oldukça soft (yumuşak) ve şık bir hava elde edilebilir. Beyaz tende ve renkli gözlü bayanlarda oldukça aydınlık bir hava yakalamaya destek olan açık bal rengi saçlar güzel ve doğru bir makyaj uygulaması ile bir araya vardığında oldukca güzel bir netice oluşturabilir.

Bal rengini sarı saçlar içinde daha çok tercih edilebilir icra eden özelliği onun daha naturel ve kumrala yakın bir tona haiz olması olabilir. Karşıdan bakıldığında sarı bir ton olsa da dikkat ettiğinizde oldukça suni duran bir renk olmadığını kolaylıkla fark edebilirsiniz. Buna sebep olan unsur ise şüphesiz içinde barındırdığı kumrallıktır. Bu kumrallık bal saç renginin her ten rengine uyum sağlayabilmesine niçin olur. Ek olarak bal rengi kendi içinde de fazlaca çeşitli tonları barındırır. Daha kumrala yakın ya da daha sarı saçlı olmasını sağlamak sizin seçiminiz ile şekillenir. Ek olarak küllü bal rengini kullanmak da avantaja dönüşebilir.

Bal rengini uygulayabilmek için beyaz tene haiz olmak koşul değil. Daha koyu tende bayanlar da rahatça bu rengi tercih edebilirler. Şimdi kumral ve buğday tende olan bayanların iyi mi bir uygulama yapması gerektiğinden bahsedelim. Bu renk tonuna haiz tende bayanlar da kolaylıkla bal rengi saçlara haiz olabilirler. Eğer açık tonlarda bir bal rengi kullanmak istiyorlarsa yapmaları ihtiyaç duyulan saçların içine kumral yansımalar atmaktır. Bu şekilde geçiş daha yumuşak şekilde sağlanır. Ya da daha küllü bir bal rengi kullanarak kendilerine yakıştırabilirler. Koyu renkli bal tonlarında ise oldukça daha rahat bir uyum sağlayabilirler.

Son olarak esmerler için bal renginin uyumuna değinecek olursak mükemmel bir netice oluşturmamakla beraber asla kullanılmayacak bir renk de değil bal tonları. Sadece dikkat etmeleri ihtiyaç duyulan oldukca açık ve marjinal bal sarısını tercih etmemeleri. Bal renginin sıcak ve kumralımsı tonları ile uyum elde edebilirler. Bunun haricinde ise küllü bal rengi tonlarını kumral yansımalar ile kullanırlarsa esmer ten rengi ile daha rahat uyum sağlayabilirler. Sadece esmerlere mümkün olduğunca en açık tonlarından kaçmalarını tavsiye edebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Balık Yağının Faydaları Nelerdir ? başlıklı makalemizde balık yağı boy uzatırmı, balık yağı çoçuklar için ve balık yağı faydaları ve zararları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bal Sarısı Saç Rengi Modelleri Nasıl Yapılır ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

En İyi Romantik Komedi Filmleri | 14 Adet Süper Liste Hindistan’ın İlginç Gelenekleri Kaz Dağları Kamp Alanı Gezi Rehberi Erkeklerin Giyinmesi Gerçekten Zor | Mezuniyet İçin Öneriler Grip Ve Nezleden Nasıl Kurtulurum ? Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligindeki Rakip Analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: