Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

26 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları

Ana Sayfa » Kadın » 26 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları

Tüm gün zorlayıcı etkisinde bırakır altındayız. Satürn ve Ay arasındaki etkileşim bizleri duygusal anlamda yorabilir. Bu genel etkileşimin spesifik olarak burcunuza tesirini öğrenmek ister misiniz?

26 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Duygusal anlamda zorlayıcı, kendinize baskı kurduğunuz, duygularınızı yönetmeye çalıştığınız bigün olacaktır. Fazlaca fazla mevzuyu bir arada düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Günü genel olarak planlamakta zorlanacaksınız. Aşk hayatınızın düzene girmiş olması sizi rahatlatıyor. Geleceğe yönelik, sizi mutlu edecek planlar yapabilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcu tüm gün zorlayıcı etkisinde bırakır altında olacaksınız. Bazı aksilikler ve planlarınızın bozulması söz mevzusu olabilir. Duygusal anlamda da kendinize oldukca yüklenebilirsiniz. Aileyle ilgili mevzular gündeme gelebilir. Bazı mevzuları büyütmeye eğilimli olabilirsiniz. Kendi dengenizi kurmanız en önemlisi. Siz iyi olursanız her sorun çözülür.

İKİZLER

Bilhassa partnerli ilişkilerinizde ve evliliklerde problemler yaşanabilir. Duygusal anlamda zorlayıcı bigün olmasının yanı sıra, geçmişten gelen problemlerin yeniden yine konuşulmasına sebebiyet verebilir. Yaşça büyük kişiler ilişkilerinizi engelleyebilir. Birlikte olmak, bir araya gelmekle ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Bazı Yengeç burçları emek harcama hayatlarında bugünden itibaren yoğunluğa girerken, bazı Yengeç burçları ise yeni iş anlaşmaları yapacaklar. Maddi anlamda geleceğiniz parlak. Fazlaca fazla gelir elde edecek fırsatlar yaratacaksınız. Neyin kazanç sağlamış olduğu ile ilgili öngörü sahibisiniz. Size kıymet katacak işlere imza atacaksınız.

ASLAN

Evde olmayı tercih edeceğiniz bigün. Rahat ve keyiflisiniz sadece tembellik yapmayı tercih edebilirdiniz. Maddi anlamda düzenlemeler için uygun bigün. Kendinizi öne çıkaracak, imajınızı yenileyecek adımlar atabilirsiniz. Bilhassa güzel duyu tüm operasyonlar için uygun bigün olacaktır.

BAŞAK

Konuşma ihtiyacınızın yüksek olduğu bigün. Bilhassa satış meydana getiren, pazarlama departmanlarında çalışan, sunumları olan Başak burçları için muhteşem bigün. Konuşarak kendinizi kanıtlayacak ve özgüveninizi arttıracaksınız. İyi bir döneme giriş yapıyorsunuz. Başak burçları daha çok gündeme gelecek, daha çok konuşulacaklar.

TERAZİ

Maddi anlamdaki ihtiyaçlarınız artış izah edebilir. Duygusal açlıklarınızı alış-verişle doyurmak isteyebilirsiniz. Özgüven problemleri, gereğinden fazla yada azca özgüven duygu durumları söz mevzusu olabilir. İletişim mevzusunda genel olarak problemler, yakın çevrenizle tartışmalar yaşayabilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu maddi anlamdaki problemleriniz giderek büyüyor olabilir. Teknik olarak hiçbir sorun olmasa da, maddi mevzuları fazla problem ediyor olabilirsiniz. Çevreniz değişiyor, değişmek zorunda kalıyor. Bazı Akrep burçları taşınıyor, taşınmak zorunda kalıyor bazıları da bu süreci planlıyor olabilirler.

YAY

26 Eylül’de kendinizi ilgilendiren, size hususi mevzularda yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Yaşam, bazı mevzuları sizi üzerek de olsa gözünüze görünür hale getirebilir. Bazı konulardaki yanlışlarınızın bedelini ağır ödeyebilirsiniz. Kariyer hayatınız yükseliş döneminde. Bu periyodu doğru değerlendirmelisiniz.

OĞLAK

Yoğun rüyalar, bilinçaltı dolulukları söz mevzusu olabilir. Sebebini bilmediğiniz iç sıkıntılarınız olabilir. Hareket kabiliyetiniz giderek artacak fakat bir süre daha kısıtlayıcı etkisinde bırakır devam ediyor. Kayıplarla ilgili temaları daha rahat düzenleyebileceksiniz. Maddi anlamda kendinizi denetim etmekte, harcamalarınızı yönetmekte zorlanabilirsiniz.

KOVA

İşinizle ve kariyerinizle ilgili mevzularda daha disiplinli olabilirsiniz. Daha kontrollü olmak, daha çok çalışmak ve daha çok kıymet görmek istiyorsunuz. Tüm zorlanmalara karşın Kova burçlarının kariyer hayatlarında yeni sorumluluklar almaları söz mevzusu olacaktır. Mevcud yetkileriniz çoğalabilir, terfi edebilirsiniz. 26 Eylül’de aşırı zorlayan sportif faaliyetlerden kaçınmalısınız.

BALIK

Maddi anlamda geleceğinizi planlamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ani gelişmeler, beklenmedik harcamalar sizi yormuş olabilir. Kariyeriniz mevzusunda bir dönüşüm yaşıyor olabilirsiniz. Bazı mevzular zorla sorumluluğunuz altına geçmiş olabilir. Her şeye karşın günlük rutinlerinizi başarı ile yönetebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Protein Eksikliği Kadın Hastalıklarına Neden Oluyor! başlıklı makalemizde Eksikliği, Hastalıklarına ve Kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

26 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bronz Saç Rengi Modelleri Fındık Ezmesi Tarifi Nefis Yemek Tarifleri Tereyağının Faydaları Nelerdir? Bankamatiklerden Komisyonsuz Daha Fazla Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? Ülkemizde Kaç Çocuk Var Hiç Merak Ettiniz Mi ? Facebook GIF Güncellemesinin Detayları Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: