Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

24 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları

Ana Sayfa » Kadın » 24 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçları evlerinde rahat zamanlar geçirirken Oğlak burçlarının yakın arkadaşlarına karşı sual işaretleri var. 24 Eylül’de sizin burcunuz Astrolojik olarak hangi etkisinde bırakır altında?

24 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Duygusal anlamda kendinizi bitkin hissediyor olabilirsiniz. Genel olarak tadınız tuzunuz olmayabilir, sosyalleşmek yerine evde vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Fazlaca fazla hareket etmek yerine azca fakat anlamlı hareket etmek istiyorsunuz. Biriken ev işlerinizi toparlayabilirsiniz.

BOĞA

Partnerinize olan bağlılığınız artıyor. Onunla birlikte olmaktan eskisine gore daha çok keyif alıyorsunuz. Bu aralar sizi birbirinize bağlayan başka şeyler var benzer biçimde. Şüpheci davranmamalı, öğrenmek istediğiniz bir şeyler var ise direkt sormayı tercih etmelisiniz. Uyku problemleri söz mevzusu olabilir.

İKİZLER

Günlük rutinlerinizi yerine getirmek mevzusunda ısrarcısınız. Planladığınız her şeyin planladığınız zamanda gerçekleşmesini istiyorsunuz. Gün içinde ısrar eden bir tavır takınabilirsiniz. Kuruntulu bir haliniz olabilir. Sağlığınızla ilgili daha ilkin atlattığınız bir sorun yine gündeme gelebilir. Gövde sesinize kulak vermelisiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu evinizde kendinizi güvende ve rahat hissediyorsunuz. Uzun süredir bu kadar rahat olmamıştınız. Hayatınızın öteki temalarında ne olursa olsun, eve geldiğinizde kendinizi mutlu hissediyorsunuz. İlişkilerinizi dengelediniz. Giderek tüm anlaşmalarınız netlik kazanacak ve kendinizi eviniz haricinde da rahat hissedeceksiniz.

ASLAN

Konuşmalarınızla, imalarınızla gün boyu çevrenizi kırabilirsiniz. Aslen amacınız kimseyi kırmak değil fakat kendinizde huzursuzluk yaratan mevzuları paylaşmak istiyorsunuz. Birazcık daha ılımlı olabilirsiniz. Dikkatler üzerinizde biliyorsunuz ki. Bile bile hata yapmamalısınız. İlişkinizde bazı majör değişimler söz mevzusu olabilir.

BAŞAK

İşlerinize yoluna koymak isterken hata yapmamaya ve duygusal konuşmaları işlerinize karıştırmamaya çalışmalısınız. Analitik bir konuşmanın içinde kindar konuşmalar sırıtacaktır. Eleştirmek yerine öğreten bir tutum ilişkilerinizi daha da güçlendirecektir. Maddi anlamdaki şansınız devam ediyor. Değerlendirmeli, dengeleri oturtmaya çalışmalısınız.

TERAZİ

Kendi kendinize kalmak isteyebilirsiniz. Bugün sizin için sosyalleşmeye uygun bigün değil. Kolay sıkılıyor, kolay yoruluyorsunuz. Haftanın yükü kendini hissettirmeye başladı. Terazi burçları bu zamanda iş yerlerinde ve günlük rutinlerinde duyarlı ve yorulmaya uygun olduklarından hafta sonlarını dinlenerek değerlendirmek isteyebilirler.

AKREP

Kendi kendinize kuruntular yapıyor, herkesten daha çok kendinizi eleştiriyorsunuz. Özgüven problemleri söz mevzusu olabilir. Maddi anlamdaki problemler sizi endişelendiriyor olabilir. Her neyse ki ay sonu yaklaşıyor. Aşk hayatınızda bazı yaralanmalar söz mevzusu olabilir. Kırgınlıklarınızın geçmesi vakit alacaktır.

YAY

Kafanızı karıştıran mevzular söz mevzusu olabilir. Bazı insanların samimiyetinden şüpheleniyorsunuz. İçinize sinmeyen mevzular ve davranışlar var. Kimse ile zorla süre geçirmek durumunda değilsiniz. Uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Kendinizi korumalısınız. Hepimiz dostunuz değil.

OĞLAK

Oğlak burcu yakın arkadaşlarınızla ilgili bazı sual işaretleriniz olabilir. Itimat problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Kuruntu yapmak yerine kafanızı karıştıran mevzuları konuşmayı deneyebilirsiniz. Hala enerjiniz istediğiniz seviyede değil. İstediğiniz adımları atmakta güçlük çekiyorsunuz.

KOVA

Kendi kuruntularınızla kendi huzurunuzu bozuyorsunuz. Her şeyin en fena ihtimalini düşünür hale geldiniz. A ve B planları kafi olacaktır. En fena senaryo gerçekleşmeden yaşıyor havasına giriyorsunuz. Daha sakin olmalı, günü ve anı yaşamalısınız. Maddi anlamda küçük, yüz güldüren hareketlenmeler olabilir.

BALIK

Iyi mi göründüğünüz, iyi mi anlaşıldığınız mevzusunda tedirginlikleriniz var. Şansınızın eskisi şeklinde yaver gitmiyor olması sizi korkutmuş olabilir. Her şeye karşın oldukça sosyalsiniz. Genel olarak yoğun ve hareketli bigün geçireceksiniz. Uyku bozuklukları uzun süredir Balık burçlarını yoruyor olabilir.

Bir önceki yazımız olan Güçlü Ve Parlak Saçlara Sahip Olmak İçin Soda'yı Deneyin başlıklı makalemizde Güçlü, İle ve olun hakkında bilgiler verilmektedir.

24 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dalgalı Saçlar İçin 2018 Yılına Özel Stil Önerileri Sahil Turu Düşünenler İçin Dünyanın En İyi 10 Oteli Münih Gezi Rehberi Ve Konaklama Önerileri | Otel Tavsiyeleri Volvo Yeni SUV Modeli XC40′i Tanıttı Çanakkale Assos Gezi Rehberi Güçlü Ve Parlak Saçlara Sahip Olmak İçin Soda’yı Deneyin

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır

%d blogcu bunu beğendi: