2017 Trend Olmuş Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

Ana Sayfa » Kadın » 2017 Trend Olmuş Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

Okuyucularımdan gelen maillerde genel anlamda ‘hep kız çocuklar için saç modelleri paylaşmışsınız, adam çocuk saç kesim modelleri niçin yok? şeklinde sorular geliyordu. Bundan dolayı ikimiz de bilhassa minik lordlar için en trend ve en havalı saç modellerini araştırıp burada paylaşmaya karar verdik.

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

Kız evlatları kadar adam evlatları için de saçlar son aşama önemlidir aslen. Bundan dolayı oğlunuzun saçını o şekilde alelade kısaltmak için kestirmeyin. Kendine özgü bir modeli olsun, çocuk kendini hususi hissetsin. Bu detaya aman dikkat edelim. Meydana getirilen araştırmalarda dış görüntüsünden memnun olan evlatların oldukça daha mutlu olduğu gözlemlenmiş. E bu durumda da aslına bakarsak saçların öneminin ne kadar büyük bulunduğunu anlatmamıza gerek yok sanırım.

en güzel çocuk saç kesimlerien tarz erkek çocuk saç kesim modelleri

Gelelim adam çocuk saç kesim modelleri 2017 yılı trendlerine. Ilk olarak eğer oldukca kısa saç seviyorsanız tercih edeceğiniz model Holywood ünlülerinin de evlatları için oldukca tercih etmiş olduğu her tarafı kısacık fakat üst tarafı hafifçe uzun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu biçim saç çocuğa oldukça cool ve hoş bir hava katacaktır.

en güzel küçük erkek çocuk saç kesim modellerierkek çocuk saç kesim modelleri 2017üztü kabarık erkek çocuk saç modeli

erkek çocuk saç modelleri amerikankısa erkek çocuk saç modelikısa erkek çocuk saç modelleri

Genel anlamda kullanımı en kolay saç adam çocuk saç modelleri amerikan seçimi olarak belirlenmiş. Bu model bilhassa okul çağındaki çocuklar için son aşama ideal.

Eğer çocuğunuzun saç rengi sarı ya da sarıya yakınsa ve düzse çocuğun saç rengini daha da ortaya çıkarmak için çocuğun saçını hafifçe uzatabilirsiniz. Böylece sarı şeklinde güzel bir saç rengine haiz olan çocuğunuzun güzelliği daha bir ortaya çıkacaktır.

uzun erkek çocuk saç kesimi

Ayrıca bu sürem bilhassa saçta boydan boya oluşan bir çizgi şeklinde belirgin ayrılan saç modelleri de bilhassa çocuk saç modellerinde oldukça popüler. Bu model de son aşama derli toplu ve oldukça da şık bir hava yaratıyor.

en güzel Erkek Çocuk Saç Kesim Modellerien trend erkek çocuk saç kesim modelleri

Peki minik adam evladı saç modellerinde hangi model tercih edilmeli? Genel anlamda ufak adam evlatları için kısa modeller öneriliyor. Hem kullanımı son aşama rahat, hem de çocuğun güzel yüzünün ortaya çıkması sebebi ile. Sadece burada evladı kel benzer biçimde gösterecek son aşama kısa modeller yerine yukarıda bahsettiğim şeklinde hafifçe üst tarafının uzun bırakıldığı modelleri tercih edebilirsiniz. Bu oldukca daha şık ve oldukca daha biçim olacak ve çocuğunu güzel yüzünün ortaya çıkmasını elde edecektir. Bu modelde genel anlamda çocuğun saçını yana attırıp üst kısmını hafifçe yukarı doğru kaldıracak şekilde taramanız kafi olacaktır. Ufak çocuklarda dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan husus saçın çocuğun gözüne düşüp çocuğun görüşüne engel olmaması ve evladı rahatsız etmemesi. Göz üstüne düşen saçları minik yaşlardaki ufaklıklara pek önermiyor şu sebeple uzmanlar göz sağlığı için. Bilginiz olsun.

küçük erkek bebek ( çocuk ) saç modeliküçük erkek çocuğu saç modelleri

Eğer oğlunuz dış görünümüne oldukca ehemmiyet veriyor ve siz de son aşama değişik bir model arıyorsanız. Gene bu sezonun fazlaca trend bir saç modeli olan. Yanların kazıtıldığı fakat üst tarafın bırakıldığı saç modellerini önerebiliriz size. Bu model de inanılmaz hoş ve oldukça havalı bir biçim yaratmasını sağlıyor çocuğun. Çok da fazla trend bir model bulunduğunu hatırlatalım.

farklı tarz erkek çocuk saç modeli

Eğer çocuğunuzun saçını uzun kullanmak istiyorsanız burada saçın rastgele uzamasından da çocuğa asimetrik bir kesim yaptırıp şık ve havalı bir halde saçın uzamasını sağlamanız daha hoş olacaktır. Gene dediğimiz şeklinde bu şekilde uzun saçlar da adam çocuklarında oldukça moda.

erkek çocuk için uzun saç modeli

Bir önceki yazımız olan Gençleşmek İçin Ameliyat Olmanız Şart Değil ! başlıklı makalemizde ameliyatsız, ameliyatsız iple yüz germe ve ameliyatsız yüz germe fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

2017 Trend Olmuş Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Blake Lively Instagram

Blake Lively Instagram 25 Mayıs 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kırmızı Pelerin Çayı Havucun Faydaları Maddeler Halinde İşyerinde Mutlu Olabilmek İçin Yöntemler İstanbulda Kanlıca Mantarı Nerede Bulunur ? Çimen Lekesi Kottan Nasıl Çıkar ? İnglesina Bebek Arabası Fiyatları

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır