Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

14 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları

Ana Sayfa » Kadın » 14 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçları kararsızlıkları sebebi ile bazı fırsatları kaçırırken, Oğlak burçları aynı hatayı duygularını işlerine taşıyarak yapıyorlar. Her insanın birazcık daha konfor alanında kalmaya eğilimli olacağı 14 Eylül ’de siz nasılsınız?

gunluk-burc-yorumlari

14 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Oldukca rahat ve mutlu bigün geçireceksiniz. Haftanın en güzel günlerinden birini yaşayacaksınız. Bilhassa aşk hayatınız ve ilişkilerinizde hem tüm mevzuları düzenleme fırsatı bulacak hem de güzel her temayı daha da parlatacaksınız. Duygularınızı ifade etmek mevzusunda da oldukca rahat olacaksınız.

BOĞA

Duygusal konuşmalar halletmeye müsaitsiniz. Olur olmadık mevzularda gözlerinizin dolduğunu fark edebilirsiniz. Aileyle ilgili mevzularda güzel gelişmeler söz mevzusu olacaktır. Aşk hayatınızda bazı revizyonlar yapabilirsiniz. Bu değişimlerle ilişkiniz bir sonraki aşamaya taşınabilir. Çevrenize karşı önyargılı olmamaya çalışmalısınız.

İKİZLER

14 Eylül ‘de kendi kendinize yetebileceğiniz bir gündesiniz. Hiç kimseye gereksinim duymuyor sessizliğin tadını çıkartmak istiyorsunuz. Siz bu şekilde isterken telefonunuz iç sesinizi duymuyor, zır zır çalmaya devam ediyor olabilir. İletişim trafiğinden kurtulmak istediğinizde bile, kontakt mevzusu peşinizi bırakmıyor. Yeni eğitimler için adım atıyor olabilirsiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu kararsızlıklarınız sebebi ile adımlarınızı geciktiriyor olabilirsiniz. Bilhassa maddi kazanç sağlayacağınız teklifleri kaçırmadan değerlendirmelisiniz. Ne kadar fazlasını hayal eder ve onun için çabalarsanız o kadarını elde edebileceksiniz. Evren kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmeniz için arka planda çalışıyor.

ASLAN

Kendinizi ortaya koymak mevzusunda ısrarcısınız. Arkadaşlarınız bu kadar baskın bir halde önde olmanızdan hoşlanmıyor olabilir. Siz kendinize güvenirken çevrenizin özgüven problemleri yaşamasına niçin olmamalısınız. Artık birikim yapmanız gerekiyor.

BAŞAK

Maddi anlamda talihli bir dönemdesiniz. Bu talih oldukca fazla gelir elde edeceğiniz anlamına gelmiyor. Karşınıza fazlaca daha çok fırsat çıkacaktır sadece değerlendirmek size kalmış. Bununla beraber eksi durumda olan bakiyelerinizi de yansız hale getirmeniz kolaylaşacaktır. Kariyerinize daha çok itina göstermelisiniz.

TERAZİ

Dinlence, dinlenmek size oldukça iyi gelmişti sadece artık bitti. İşinize kendinizi kanalize etmeli ve yeni fikirler üretmeye başlamalısınız. Masraflarınız arttı bildiğiniz gibi. Bu sebeple daha çok çalışmalı ve zam periyodu gelmeden kendinizi hafızalara kazımalısınız. Hep aynı insanlarla birlikte olmamalısınız. Yeni insanlara vakit ayırın.

AKREP

14 Eylül umutsuzluğa tutulmak için asla doğru bir vakit değil. Her şey yolunda! Bilhassa ortada durmalı varlığınızı her insana göstermelisiniz. Sadece iş duygulara erişince, onları gizleme eğiliminde olabilirsiniz ki; bu son aşama doğru olacaktır. Karda yürüyün fakat izinizi belli etmeyin sevgili Akrepler.

YAY

İlişkiniz, bilhassa uzun soluklu olanlar ve evlilikler Yay burçları için ehemmiyet kazanıyor. Bazı Yay burçları bu önemi ve ihtiyacı, ortaklı işlerinde de gözlemleyebilirler. İletişimle ilgili problemler yanlış anlaşılmalar söz mevzusu olabilir. Kısa mesafeli fakat deniz aşırı yolculuklarda gene bazı sıkıntılar söz mevzusu olabilir.

OĞLAK

Oğlak burcu iş hayatınıza duygularınızı karıştırdığınızda tüm düzeniniz bozuluyor. Siz ustalaşmış birisiniz. Kimseyi duygularınıza nazaran değerlendirmemelisiniz. Maddi anlamda dengelerinizin bozulmaması için geleceğinden güvenilir bulunmadığınız kazançlar üstünden planlar yapmamalısınız.

KOVA

Uzun süredir devam eden genel bulanıklıklarınızın ilişkinize zarar vermesine izin vermemelisiniz. İlişkinizden fazlaca memnunsunuz. Sonunda kendinizi birine ilişkin hissediyorsunuz. Kim bilir hayalleriniz yavaş yavaş gerçek oluyordur. Arkadaşlarınız yardımıyla, iş hayatınızda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

BALIK

Yeniden topraklanmak, yuva oluşturmak, seviye oluşturmak istiyor olabilirsiniz. Bazı Balık burçları taşınmış ve yeni evlerine alışma süreci içinde olabilirler. Kariyer hayatınızda hırslanmış olabilirsiniz. Boşa hırs bir işe yaramayacaktır. Daha tertipli ve disiplinli çalışmanız gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan 13 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları başlıklı makalemizde 2017, Burç ve Eylül hakkında bilgiler verilmektedir.

14 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hamilelikte Beslenme Önerileri Selen Soyder Saç Rengi Modelleri 2018 Mide Küçültme Ameliyatı Yaptırmak Sağlıklı Mı ? Jaguar E-Pace Fiyatı | Jaguar E-Pace Özellikleri Ve Fotoğrafları Erkekte Kısırlık Bitkisel Tedavi GoPro QuikStories Uygulaması Otomatik Düzenlemeler İçin Fırsat Oluşturuyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır