Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

13 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları

Ana Sayfa » Kadın » 13 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa burçları kendilerini ilgilendiren mevzularda karar vermekte zorlanıyorlar. Akrep burçları ise hususi hayatlarını kariyer hayatlarından ayırmayı başaramıyorlar. Haftanın ikinci günü 13 Eylül ‘de siz kendinizi iyi mi hissediyorsunuz?

gunluk-burc-yorumlari

13 Eylül Günlük Burçlar

KOÇ

Maddi anlamda arada kaldığınız mevzular söz mevzusu olacaktır. Karar veremediğiniz yada alternatif bulamadığınız noktada, kendinizi duygusal olarak güvensiz hissedeceksiniz. Bilhassa aileniz ve evinizi ilgilendiren mevzularda talih yanınızda. Evimizdeki pozitif ahval tüm hayatınızı pozitif anlamda etkiliyor.

BOĞA

Boğa burcu kendinizle ilgili mevzularda karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Sabah başka, akşam başka duygular içinde olabilirsiniz. Sakin olun. Bugünlük bir karar vermeyin. Kendinize entelektüel anlamda katkıda bulunmaya çalışın. Gün içinde size esin veren bir kitaba başlayın, bir blog keşfedin. Işığın size gelmesini bekleyin.

İKİZLER

Kafanız karışmış durumda. Bir ihtimal dışarıdan belli etmiyor, kimse renk vermiyorsunuz fakat bilinçaltınız karman çorman. Dün gece ve bu gece yorucu, uykunuzu tam alamadığınızı hissettiren uzun ve bağlantılı rüyalar söz mevzusu olabilir. Bilhassa iş hayatınızda bazı insanlara daha mesafeli davranmayı öğrenmeniz gerekiyor.

YENGEÇ

12 Eylül ‘de arkadaşlarınızla ilgili içinize sinmeyen durumlar oluşabilir. Hem sosyalleşmek, organizasyonlara katılmak istiyor hem de bir süredir güveninizi kaybeden insanlarla birlikte olmak istemiyorsunuz. Sürpriz kazançlara fazlaca açık olduğunuz bir vakit diliminden geçiyorsunuz. Talih oyunları denenebilir. “Asla olmaz” dediğiniz kaynak kapıları denenebilir.

ASLAN

Kariyeriniz mevzusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi fazlaca iyi bildiğiniz gibi fakat enerjinizi tek bir noktaya kanalize etmek istemiyorsunuz. Bir yanınız alternatifleri gözden geçirmek isterken öteki yanınız konfor alanınızdan çıkmak istemiyor. Şimdilik araştırma aşamasında kalmayı tercih edebilirsiniz.

BAŞAK

Duygusal uzaklıklar söz mevzusu olabilir. Kimi zaman partneriniz size oldukça uzakmış benzer biçimde hissediyor olabilirsiniz. Gerçeklerle kuruntularınızı aynı kefede tartmamalısınız. Aileyle ilgili problemler sizi oldukca yormuş olabilir. Ailenizle ilgili mevzularda sıkıntılar bir türlü son bulamamış olabilir. Bir süre daha sabretmelisiniz.

TERAZİ

Yaşam tüm ihtimalleri tükettiğinizi düşündüğünüz anda sürprizlerini yapar. 12 Eylül’de bu temayı hissedeceksiniz. Her şey sonlandı dediğiniz noktalarda evrenin enerjisini, kuvvetini ve yardımını hissedeceksiniz. Kendinizi sıkışmış yada köşeye kısılmış hissediyor olabilirsiniz fakat gerçekler bambaşka. At gözlüklerinizi acilen çıkartmanız gerekiyor.

AKREP

Akrep burcu ilişkiniz, evliliğiniz ile ilgili mevzularla iş hayatınızı birbirinden ayrı tutmanız gerekiyor. Yaşam arkadaşı olmak, her şeyi paylaşmak size pozitif bir katkıda bulunmalı. Hayatınızın en fazla kazanç sağladığınız, maddi ve tinsel anlamda en oldukça beslendiğiniz yerlerinden kabul edilen kariyeriniz duygusal iniş çıkışlar sebebi ile zarar görmemeli.

YAY

İş yerinizde bazı karışıklıklar söz mevzusu olabilir. Duygusal anlamda tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Bekar Yay burçlarının aşk hayatlarında sürpriz gelişmeler olabilir. Yaşam enerjinizin değiştiğiniz, bakış açınızın genişlediğini farkına varacaksınız. Yeni şeyler öğrenmek mevzusunda heveslisiniz. Yeni bir kursa yada eğitime adım atmak için uygun zamanlar.

OĞLAK

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ruh haliniz ve stres sizi negatif yönde etkiliyor. Bağışıklık problemleri, zehirlenmeler, su ile bulaşan mikrobik durumlar söz mevzusu olabilir. Havuz şeklinde kolay mikrop alacağınız yerlerden bir-iki gün uzak durmalısınız. Karar vermek için yanlış, iç sesinizi dinlemek ve meditasyon için doğru zamanlar.

KOVA

Kararsızlıklar yaşıyorsunuz. Bilhassa aileyle ilgili gündemleri olan ve taşınma benzer biçimde problemleri olan Kova burçları işin içinden çıkamıyorlar. Değişken duygularınızı yönetmeye çalışmak yerine, her değişen anda, niçin öyleki hissettiğinizi anlamaya çalışın. Kova burçlarının yaşamı her türlü pozitif sürpriz gelişmeye hamile.

BALIK

Kendi kendinizi zorluyorsunuz. Yaşamın trafiğine bir de kendi kuruntularınız ekleniyor. Bilhassa iş hayatınızda oldukca çalışmanın sizi değişik bir noktaya getireceğine inanmış durumdasınız fakat oldukca emek verme kisvesi altında işlerinizi rehavete teslim etmiş olabilirsiniz. Uzun saatleri ofiste geçirmek yerine, kısa fakat verimli mesailer yapmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Eylül Ayında Gökyüzünde Neler Oluyor? başlıklı makalemizde 1 ocak hangi burç, Ayında ve burçlar ve ayları yeni hakkında bilgiler verilmektedir.

13 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Keten Tohumu Faydaları İbrahim Saraçoğlu Akıllı Telefonların Şarj Ömrünü Uzatmak için Ne Yapılabilir? Hızlı Kilo Verme Diyeti Ender Saraç İzleyene Yoğun Duygulalar Yaşatan Son Yılların En İyi Aşk Filmleri Eczanede Satılan Bitkisel Şampuanlar Tüy Dökücü Krem Zararları Uzmantv

FACEBOOK'TA BİZ

Hoş geldiniz

F5Yap.Com – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır